Koszulki sportowe personalizowane

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem to kolejna propozycja personalizacji w naszej ofercie. T-shirty klubowe lub drużynowe są bardzo popularne nie tylko w klubach sportowych, ale także w firmach czy amatorskich drużynach. Już teraz pełna personalizacja dostępna jest dla każdego! Możesz mieć nie tylko nazwisko na plecach czy logo na piersi, ale także swój własny indywidualny projekt.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Koszulki sportowe personalizowane

Koszulki klubowe to nieodłączny element wyposażenia dbających o profesjonalizm sportowców i i trenerów znajdujących się często w miejscach publicznych takich, jak np. siłownie czy zawody. Aby nieco wyróżnić się z tłumu, a przede wszystkim zareklamować własny klub lub przedsiębiorstwo, warto zainwestować w koszulki sportowe z własnym nadrukiem, które stanowią nie tylko doskonałą formę promocji, ale także są wygodne i unikalne. Komfort użytkowania jest kluczowy, dlatego wykonywane przez naszą szwalnię teamowe koszulki dla klubów i firm wykonywane są tylko z najwyższej klasy materiałów odpornych na zniszczenia. Sam nadruk realizowany jest najczęściej nowoczesną metodą sublimacji pozwalającą na zachowanie dożywotniej trwałości grafiki, nawet przy częstym praniu i użytkowaniu.

Koszulki sportowe personalizowane - firm, drużyn i klubów?

Czym tak właściwie są koszulki sportowe z logo dla klubów, drużyn i firm? Jest to odzież wykonana najczęściej z bawełny lub poliestru i elastanu. W zależności od przeznaczenia koszulka teamowa może być wykorzystywana jako koszulka biegowa lub podczas treningów na siłowni, sparingów, walk MMA, jak i innych aktywności. Jako producent, mamy możliwość wykonywania różnych krojów, pomagamy dobrać najlepszy dla Ciebie. Decydując się na zakup koszulek tego typu, trzeba przede wszystkim przesłać informacje jak chciałbyś aby wyglądał projekt koszulki, przygotowujemy go za darmo. Ewentualnie, jeśli interesuje Cię samo nałożenie logotypu, wyślij preferowaną grafikę poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie oraz wybierz miejsca, w jakich ma zostać wykonany nadruk-choć nadal polecamy korzystać z doświadczenia naszych grafików i projektantów. Koszulki sportowe z nadrukiem może zamówić każdy, począwszy od osób prywatnych, a kończąc na firmach korporacyjnych i klubach sportowych chcących wyróżnić się i integrować swoje drużyny.

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem – rodzaje i metody produkcji

Ze względu na rodzaje koszulki sportowe personalizowane występują jako te termiczne przeznaczone dla sportowców i bawełniane o wysokim poziomie wentylacji, choć te są rzadziej wybierane. Warto wiedzieć, że dostępne są zarówno koszulki sportowe z logo z długim, jak i krótkim rękawem, a także w formie bezrękawników. Mamy w ofercie to wersje męską, damską oraz dla dzieci. Możemy pochwalić się krojem luźnym lub obcisłym. Tak duży wybór produktów sprawia, że każda firma i klub dobierze t-shirty sportowe dopasowane do własnych potrzeb. Indywidualny projekt obejmuje całą powierzchnię, można na niej nadrukować nie tylko własne logo, ale i inne logotypy sponsorskie. Dzięki naszej ofercie stworzenie własnej kadry sportowej nie będzie stanowić problemu dla żadnego podmiotu. Koszulki sportowe personalizowane to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które pragną reklamować swoje usługi lub stworzyć genialny dress-code i spójny wizerunek w przedsiębiorstwie lub klubie. Wybierz rodzaj t-shirtów, krój, kolorystykę oraz miejsca nadruku, lub zostaw to naszym projektantom, a koszulka sportowa z logo w krótkim czasie zostanie przygotowana, a po zatwierdzeniu projektu odszyta specjalnie dla Ciebie i Twojej drużyny.