Legginsy męskie LA MUERTEZobacz większe

Poundout

Legginsy męskie LA MUERTE


Nowy

Legginsy sportowe LA MUERTE posiadają wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu w tych spodniach nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń.

Więcej szczegółów

 size chart

- Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający, szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2020-02-14

Muerte

O leginsach można napisać dużo. Jakie niosą korzyści z ich użytkowania, wygodzie, higienie itd. Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie jest to pierwsza para ze sklepu Poundout. Mam porównanie do innych, zarówno legginsów z dyskontów jak i topowych marek. Dla mnie te są idealne. Materiał ani nie za gruby, ani nie za cienki. Nie rozerwie się przy intensywnym użytkowaniu, ale nie będzie też prześwitywał. Gumka nie ciśnie, nie uwiera i nie zostawia swędzących śladów. Zarówno ona jak i cały materiał są mocno rozciągliwe, także powinny dopasować się do każdego kształtu nóg. Cena za taką jakość jest również atrakcyjna. Płacimy za porządny produkt, a nie dopłacamy za zmyślone systemy i skomplikowane nazewnictwo, które nie wnoszą nic do komfortu. Polecam z czystym sumieniem. Dla mnie najlepsze legginsy na rynku!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Legginsy męskie LA MUERTE

    Legginsy męskie LA MUERTE

    Legginsy sportowe LA MUERTE posiadają wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu w tych spodniach nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń.