Torba męska na ramię Unit

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Torba męska na ramię Unit jest stworzona z myślą o osobach, które potrzebują czegoś wygodnego, niedużego i praktycznego do przenoszenia swoich rzeczy. Idealna na trening, wycieczkę lub na co dzień. Listonoszka męska jest wykonana z kodury – bardzo wytrzymałego materiału co sprawia, że to zakup na lata. Dodatkowo wzór moro tej saszetki na ramię pozwala na stworzenie wielu ciekawych stylizacji.
  • 99,00 zł
  • 69,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł

  • Kodura;
  • Wymiary: 18 x 25 x 7 cm;
  • Nadrukowane logo Poundout z przodu torby;
  • 2 główne komory z zamkami - 1 dodatkowa kieszonka z tyłu torby;
  • Regulowany wzmacniany pasek;
  • Idealna do noszenia na co dzień oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Męska torba reporterka w kamuflażu

 Często powtarza się różne legendy o zawartości kobiecych torebek. Ich zawartość owiana jest legendami oraz przeróżnymi opowieściami :) Taka torebka, bez względu na wielkość, prawie zawsze jest w stanie pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze kobiecie rzeczy. Pomysłowość ich wykonania i kształty są przeróżne, a często kobiety mają ich na prawdę spora ilość i bywa, że dobierają je pod kolor reszty ubioru. A co z mężczyznami? Niewątpliwie mężczyźnie również jest potrzebne miejsce, w którym trzymać będzie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.


Czy zatem posiadanie i noszenie męskiej torby na ramię jest dla niego odpowiednie? Wielu z nas mogło widzieć u swoich ojców albo dziadków stare torebki męskie z różnych materiałów, które raczej przypominały kształtem dzisiejsze kosmetyczki. Torba militarna listonoszka zapewnia porządek i spokojną głowę, tym którzy do tej pory nosili wszystko w kieszeniach. Mając puste kieszenie i wszystko w jednym miejscu każdy użytkownik militarnej torby męskiej na ramię UNIT, będzie w stanie w szybkim tempie odnaleźć potrzebną rzecz w oka mgnieniu. Zadbaliśmy również o dobór kolorystyczny. Specjalne moro, które pasuje do różnych kolorów spełnia dwie funkcje. Po pierwsze estetyczną, ponieważ w gustowny sposób można połączyć je z innymi częściami garderoby. Ponadto pełni podstawową funkcję - przenosi potrzebne mężczyźnie rzeczy i sprawia, że ma do nich dostęp, są one w jednym konkretnym miejscu.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować