Komin wielofunkcyjny POLSKA

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Sportowy komin wielofunkcyjny Polska to model o długości ok. 50 cm. Cały czarny z herbem oraz dużym orłem w tle, sprawdza się, gdy chcesz chronić twarz i szyję przed mrozem i wiatrem. Termoaktywne męskie kominy sportowe nadają się do codziennego używania, a także do sportu uprawianego zimą na dworze. Oddychająca tkanina pozwala używać go nawet podczas najbardziej intensywnego treningu.
  • 39,00 zł
  • 27,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 zł

- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Patriotyczny komin męski na twarz

 Polska - tak nazywa się nasza patriotyczna seria, która swoją grafiką opowiada historię wielkiego, walecznego narodu, który na przestrzeni lat znajdował się w różnych, czasem bardzo trudnych sytuacjach. Polski orzeł i wszystkie emocje związane z historią naszego kraju to duży ładunek emocjonalny dla osób ją znających. Dla wszystkich patriotów i osób chcących utożsamiać się z wartościami niesionym przez orła białego, przygotowaliśmy męski patriotyczny komin sportowy na twarz wykonany z termoaktywnego, technicznego materiału zapewniającego pełną swobodę oddychania nawet podczas dużego wysiłku. W nim zawsze będziesz wyglądał po prostu dobrze.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować