Komin wielofunkcyjny WALL

  • Stan magazynowy: Dostępny
Termoaktywny komin męski wielofunkcyjny Wall świetnie chroni przed chłodem i wiatrem. Możesz użyć go jako czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana lub szalik. Komin męski na twarz i szyję Wall z napisem Poundout Athletic jest produktem wyróżniającym się w swoim minimalizmie. Noś go jak chcesz i pamiętaj, że ciepło to zdrowie!
  • 39,00 zł
  • 19,00 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 zł

- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Męski komin termoaktywny na twarz i szyję Wall - praktyczność i uniwersalność

 Komin termoaktywny na twarz chroni także szyję! Skutecznie niweluje działanie wiatru i chłodu podczas zwykłych czynności typu przejście z klatki do auta, spacer, aż po zastosowanie sportowe np. do biegania. Męski komin Wall dzięki grafice pasuje praktycznie do każdego ubioru. Materiał nie posiada szwów i możesz używać go zarówno napisem na przód, jak i na tył. Wzór tego modelu stworzony został w taki sposób, aby pasował do większości ubrań osoby go noszącej. Uniwersalizm, komfort termiczny, wsparcie przed warunkami atmosferycznymi - tego możesz spodziewać się po tym produkcie!

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować