-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Komin wielofunkcyjny HATE

  • Stan magazynowy: Dostępny
Czarny komin wielofunkcyjny męski Hate do osłaniania szyi i twarzy przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz logo Poundout, które podkreśla sportowy charakter w męskim kominie termoaktywnym Hate znajdziesz również nadruk w postaci części czaszki, wielkością dopasowaną do buzi użytkownika. Dzięki takiemu wzorowi Twoja twarz wygląda jak jej górna część. Gwarancja dobrego oddychania!
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Męski komin na twarz i szyją z trupią czaszką

 Czarny kolor i białe nadruki jakie posiada męski komin z czaszką sprawia, iż pasuje do prawie każdego stroju. Ale nie tylko kolor sprawia, że warto się nim zainteresować. Również osłona przed chłodem i wiatrem czyni nasz męski komin termoaktywny Hate modelem, który przydaje się każdej jesieni i zimy. Możesz w nim chodzić, a nawet biegać - zawsze jesteś w stanie odpowiednio wdychać i wydychać powietrze, nawet przy wysokim tętnie i głębokim zaciąganiu powietrza do płuc. Trupia czaszka sprawia, że ten wzór jest odejściem od nudnych grafik, co w połączeniu z jego funkcjonalnością stawia go wśród produktów cieszących się dużym zainteresowaniem w naszym sportowym sklepie. Sprawdź także resztę serii Hate!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha