Komin wielofunkcyjny KHAKI

  • Stan magazynowy: Dostępny
Komin wielofunkcyjny długości ok. 50 cm do zastosowania jako czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę.
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Komin wielofunkcyjny khaki

 Ludzie przesądni wierzą, że kominiarze przynoszą szczęście. W naszym sklepie z odzieżą wojskową wierzymy, że nasze kominy powinny kojarzyć się ze zdrowiem, ale również z wentylacją... To przemysłowe porównanie oddaje tylko jedną z rozlicznych jego zalet.
Przy tworzeniu naszych
ciuchów wojskowych stawiamy na komfort, swobodę ale również na funkcjonalność, dlatego proponujemy komin męski na szyję militarny kolorze khaki.
Można go używać dla zakrycia twarzy, a w tym również ust. Dzięki temu zachowując wysoki komfort pozostaniesz bezpieczny. W przypadku, kiedy nie ma konieczności takiego zakrywania, dzięki swojej budowie, może służyć również do zabezpieczenia termicznego Twojej szyi. Ponadto, dzięki prostemu krojowi, może również mieć wiele innych zastosowań, które wypisane są powyżej.
 Jest to naszym zdaniem
komin męski wojskowy, który dzięki subtelnemu akcentowi militarnemu ma nie tylko wiele funkcji, ale może być również używany w wielu sytuacjach i pasuje do niemal każdego ubioru. Nie jest to typowe moro, charakteryzujące ciuchy taktyczne, ale dzięki kolorowi khaki niewątpliwie należy uznać ten kolor za delikatny, ale jednak kamuflaż.     Dzięki temu, że jest strój wojskowy możesz łączyć go z ubraniem sportowym, a jednocześnie wtopić się w tło. Niezależnie od tego czy będziesz używał naszego komina męskiego na twarz podczas uprawiania sportu czy po prostu na co dzień, będzie stanowił dla Ciebie wygodną alternatywę i uratuję w sytuacji, jeżeli zdarzy się tak, że akurat zapomnisz swojej maseczki ochronnej.
 W naszym
sklepie z ubraniami wojskowymi uważamy, że wiele funkcji jednej rzeczy, zmniejsza konieczność noszenia wielu elementów ciuchów taktycznych jednocześnie. Obniża to wagę i redukuje ilość niepotrzebnych podczas wysiłku rzeczy noszonych ze sobą. Wiemy, że dodatkowe obciążenie i zbędne rzeczy podczas treningu czy wyprawy górskiej mogą wpływać negatywnie na wyniki. Przy tym, jednocześnie jest produktem, który stanowi doskonały dodatek do różnego ubioru sportowego i codziennego.
Zachęcamy do sprawdzenia i odkrywania samemu jak wiele funkcji i zastosowań ma nasz
komin na twarz męski w klimacie militarnym.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha