Komin wielofunkcyjny TOXIC 2.0

  • Stan magazynowy: Dostępny
Sportowy komin wielofunkcyjny męski o długości ok. 50 cm do rozmaitych zastosowań. Główną funkcją termoaktywnych kominów jest ochrona twarzy i szyi przed warunkami atmosferycznymi np. chłodem lub wiatrem. Biohazrd modelu Toxic 2.0 to jeden z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszym sklepie. Użyty materiał pozwala na swobodne oddychanie nawet podczas wysiłku fizycznego!
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Sportowy komin termoaktywny na twarz i szyję z biohazarem

Męskie kominy sportowe w naszym sklepie oprócz tego, że wykonane są z termoaktywnego materiału, który zapewnia ciepło, pozwalają także pełną cyrkulacje powietrza pomiędzy przestrzenią pod materiałem, a tą zewnętrzną. To pozwala na używanie ich w każdych warunkach. Komin termoaktywny na twarz z biohazardem, także wykazuje takie właściwości. Oprócz tego wzbogaciliśmy go grafiką kojarzącą się z radioaktywnymi materiałami. Gdy chcesz zasłonić nos i usta, ogrzać szyję i twarz, a jednocześnie dobrze oddychać - wtedy komin jest niezastąpiony.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha