Rashguard TRENER SUB-SKIN tech.

  • Stan magazynowy: Dostępny
Koszulka termoaktywna nie tylko dla trenerów personalnych na siłowni i crossficie, napis trener na piersi i plecach dumnie noszą z dumą również inni instruktorzy. Rashguard męski, chętnie używany jest przez coachów mma i bjj, oraz trenerów biegania jak np. ocr. Dołącz do trenerskiej rodziny w stroju zapewniającym pełną swobodę ruchu i dobre samopoczucie przez cały dzień w pracy.
  • 99,00 zł


koszulka kompresyjna rashguard trening crossfit obciślak siłownia mma termoaktywna

Wersja SUB-SKIN tech. -lekka, niewiarygodnie mocna tkanina, czujesz się jak w drugiej skórze!

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

- Koszulki używane przez tysiące zadowolonych osób pracujących w zawodzie trener personalny

Termoaktywna koszulka dla trenera i trenera personalnego, a także instruktorów innych sportów jak siatkówki, piłki nożnej, pływania czy nawet jazdy konnej! Niezależnie od tego jakim instruktorem jesteś, ta koszulka jest dla Ciebie. W pracy nie tylko świadczysz usługę ale sprzedajesz własny wizerunek. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektóre zawody jak np. adwokat zawsze przyjmują ludzi w marynarce? A o ile mniej zapłaciłbyś adwokatowi który przyjąłby Cię we flanelowej koszuli albo zwykłym t-shircie? Klienci trenerów personalnych także tak to postrzegają, im schludniej wyglądasz, tym Twoja wartość w oczach klienta jest wyższa. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny ubiór. Nasze koszulki trenerskie gwarantują pełną swobodę ruchu, dopasowanie i absolutny komfort.

Rozmiarówka

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha