Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm Zobacz większe

Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm


Nowy

Bardzo chłonny ręcznik o niepowtarzalnym wzorze!

Więcej szczegółów

35,00 zł

- wymiary 35 x 70 cm
- idealny wymiar na siłownię
- 50% bawełna, 50% poliester
- bardzo chłonny
- przyjemny w dotyku
- niepowtarzalny wzór
- nieścieralny nadruk
- nadruk na jednej stronie ręcznika

Jeśli spędzasz cały swój wolny czas na poprawianie muskulatury, śrubowanie wyników siłowych, szykowanie formy na plażę lub kolejne zawody, to znaczy, że jesteś,mówiąc kolokwialnie, prawdziwym „szczurem siłownianym”. Ręcznik sportowy na siłownię z napisem Gym Rat, określeniem ludzi którzy praktycznie nie wystawiają głowy poza salę treningową. Dla jednych trening jest stratą czasu natomiast inni nie wyobrażają sobie dnia bez jakiegokolwiek ruchu. Zgodnie z powiedzeniem „żadnych wymówek” nie ma znaczenia czy jesteś na wakacjach, czy to weekend, Boże Narodzenie a może nowy rok. Trening musi być zrobiony. Ta zasada obowiązuje nie tylko maniaków przerzucania ciężarów. W każdym sporcie są fanatycy dopracowywania techniki, podnoszenia kolejnych poprzeczek i regularnego pokonywania własnych barier. Przychodzisz pierwszy na zajęcia a wychodzisz z nich ostatni? Dla osób takich jak Ty nasz sklep stworzył ręcznik sportowy na siłownię, który będzie trwać przez wszystkie przetrenowane godziny razem z Tobą. Dzień po dniu i miesiąc po miesiącu…aż robota zostanie wykonana. Gym clothes który oferujemy jest najwyższej jakości i spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych. Podobnie jest z naszymi ręcznikami. 50% bawełny by chłonąć pot na treningu lub wodę po prysznicu. Jaki ręcznik wybrać na siłownię? Gym Rat. Nie ważne czy używasz go do biegania, na siłownię lub na sali sportów walki. Wymiary 35cmx70cm które pomieści każdy plecak i torba sportowa, idealnie sprawdzą się jako podkładka na sprzęt treningowy lub po prostu do wytarcia siódmych potów, które z siebie wycisnąłeś. Ręcznik sportowy na siłownie ze sklepu Poundout będzie Ci towarzyszyć przy każdej aktywności fizycznej. Nie zapomnieliśmy również, że powinien świetnie wyglądać. Na poliestrowej części prosty napis Gym rat. Duża grafika wściekłego szczura, trzymającego żeliwny talerz. Jeśli więc zapach sali treningowej jest dla Ciebie prawie jak perfum, treningowy partner jest najlepszym kumplem, a gdy inni opowiadają o wakacjach to Ty masz przed oczami ostatnią sesję treningową – ten ręcznik musi znaleźć się w Twojej kolekcji!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-02-06

Gym rat

Idealny ręcznik na siłownię! Jest mały i mieści się bez problemu w torbie czy plecaku. W sam raz pod spoconą głowę, do położenia na ławeczce albo do wycierania rąk. Fajna grafika, której się nie trzeba wstydzić jak domowego ręcznika we wzorki ;)

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm

    Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm

    Bardzo chłonny ręcznik o niepowtarzalnym wzorze!