-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Gym rat to zagraniczne określenie dotyczące osób, które więcej czasu spędzają na siłowni niż poza nią. W naszym sklepie nie brakuje tak zdeterminowanych klientów, dlatego nie mogliśmy nie umieścić tego wzoru na naszych treningowych ręcznikach na siłownię. Podstawowy element utrzymujący higienę podczas ćwiczeń może być nie tylko funkcjonalny, ale także zabawny. Sprawdź sam!
  • 69,00 zł


  • wymiary 35 x 70 cm
  • idealny wymiar na siłownię
  • 50% bawełna, 50% poliester
  • bardzo chłonny
  • przyjemny w dotyku
  • niepowtarzalny wzór
  • nieścieralny nadruk
  • nadruk na jednej stronie ręcznika


Treningowy ręcznik sportowy dla maniaków siłowni Gym rat

 Gym rat to wzór dla największym maniaków siłowni chodzących po naszym globie. Jeśli więc spędzasz większość swojego wolnego czasu na budowaniu muskulatury, progresowaniu w sile, szykowaniu najlepszej formy na wyjście na plażę lub zawody, to znaczy, że jesteś, mówiąc kolokwialnie, prawdziwym „szczurem siłownianym”. A my mamy coś do Ciebie pasuje. Ręcznik sportowy na siłownię z napisem Gym Rat, określeniem ludzi których interesuje niewiele poza salę treningową. Dla jednych trening jest marnowaniem cennego czasu, inni zaś nie wyobrażają sobie dnia bez jakiegokolwiek ruchu i uważają dzień bez treningu za dzień stracony. Naszych ręczników używają nie tylko ćwiczący na siłowni, ale również trenujący inne sporty. Przychodzisz jako pierwszy na zajęcia a wychodzisz z nich ostatni gasząc światło na sali? Dla osób takich jak Ty nasz sklep stworzył ręcznik sportowy na siłownię, który jest gotowy wspomagać Twoje wysiłki za każdym razem. Dzień po dniu i miesiąc po miesiącu…aż cała robota zostanie wykonana.

Ręcznik na siłownię Gym rat 35 x 70 cm

 Gym wear, który oferujemy jest najwyższej jakości i spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych osób. Podobnie jest z naszymi ręcznikami. 50% bawełny by chłonąć pot na treningu lub wodę po prysznicu, a druga strona z poliestrem celem szybkiego wysychania. Jaki ręcznik wybrać na siłownię? Zdecydowanie Gym Rat. Nie ważne czy używasz go do biegania, jako podkładkę na sprzęty do ćwiczeń lub na sali sportów walki. Wymiary 35cm x 70cm pomieści każdy plecak i torba sportowa. Ręcznik sportowy na siłownie ze sklepu Poundout będzie Ci towarzyszyć przy każdym wyzwaniu i aktywności fizycznej. Nie zapomnieliśmy również, że powinien fajnie wyglądać. Na poliestrowej części prosty napis Gym rat. Duża grafika wściekłego szczura, trzymającego żeliwny talerz i próbującego go przegryźć. Jeśli więc zapach sali treningowej jest dla Ciebie prawie jak woń perfum, partner do ćwiczeń jest najlepszym kumplem, a gdy inni opowiadają o wycieczkach to Ty masz przed oczami kolejną sesję treningową – ten ręcznik powinien trafić do Ciebie!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha