Ręcznik na siłownię frotte DEADLIFT 35 x 70 cm

  • Stan magazynowy: Dostępny
Bardzo chłonny sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze!
  • 49,00 zł


- wymiary 35 x 70 cm
- idealny wymiar na siłownię
- 50% bawełna, 50% poliester
- bardzo chłonny
- przyjemny w dotyku
- niepowtarzalny wzór
- nieścieralny nadruk
- nadruk na jednej stronie ręcznika

Król ćwiczeń. Kombinacja siły i techniki. Wyciskacz siódmych potów i wielu łez. Przed Państwem – martwy ciąg. Oprócz mocnych siadów, nie ma takiego ćwiczenia, które zmuszałoby do pracy całe nasze ciało na podobnym poziomie. Silny uchwyt i zwierzęca siła nie może być budowana z jego pominięciem. Ćwiczony przez wiele osób, ale tylko przez nielicznych poprawnie. Znany od starożytności wśród Greków i Rzymian, chcących sprawdzić swoją siłę. W naszym sklepie znajdziesz specjalnie dedykowaną serię gym clothes - koszulki Deadlift, saszetkę na biodrarashguard czyli koszulka termoaktywna kompresyjna a teraz także sportowy ręcznik na siłownię. Przygotowaliśmy go z myślą o wszystkich trenujących trójbój siłowy, kulturystów i innych sportowców włączających to ćwiczenie do swojego programu na siłowni a także o ludziach w crossfit boxach ustanawiających kolejne życiówki.

Co zyskujesz kupując ten produkt? Nasz ręcznik zapewni Ci odpowiednią higienę. Wymiary 35cmx70cm które pomieści każdy plecak i torba sportowa, idealnie sprawdzą się jako podkładka na sprzęt treningowy, mata na podłogę kiedy stoisz boso lub po prostu do wytarcia siódmych potów, które z siebie wycisnąłeś. Ręcznik frotte od POUNDOUT będzie Ci towarzyszyć przy każdej aktywności. Nie zapomnieliśmy również, że powinien świetnie wyglądać. Na poliestrowej części prosty i jasny przekaz – napis DEADLIFT z cieniowaną postacią w boju. Duże wyróżniające się litery na czarnym tle. Gwarancja najwyższej jakości od Poundout Gear.

Jeśli zastanawiałeś się jaki ręcznik wybrać na siłownię, to znasz już odpowiedź. DEADLIFT. Jeśli więc wywodzisz się ze starej szkoły dźwigania żelastwa, cenisz sobie komfort i styl to ten model ręcznika jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź dostępność w naszym sklepie POUNDOUT GEAR, a w razie jakichkolwiek pytań personel naszego sklepu chętnie doradzi i pomoże. Nie czekaj, wyróżnij się już dziś spośród innych trenujących kładąc na sprzęt sportowy ręcznik na siłownię "Deadlift"!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha