Skarpety treningowe podkolanówki DEADLIFT

  • Stan magazynowy: Dostępny
Optymalnie dobrany skład skarpet do trójboju siłowego i martwych ciągów "DEADLIFT" gwarantuje trwałość, dopasowanie do stopy oraz stabilność kształtu materiału i rozmiaru, a także optymalną przewiewność, tak ważną dla higieny. Skarpety do ćwiczenia martwych ciągów Deadlift, to model wybierany przez entuzjastów nie tylko tego ćwiczenia, ale także przez osoby zajmujące się podnoszeniem ciężarów.
  • 49,00 zł


- Wykonane z najlepszej jakości materiałów (80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan)

- Optymalnie dobrany skład skarpet gwarantuje trwałość, dopasowanie oraz stabilność kształtu i rozmiaru a także przewiewność

- Idealne dopasowanie do stopy

- Przyjemny w dotyku materiał

- Wzmocnione w okolicach palców i pięty

- Zakończone elastycznym ściągaczem

- Prążkowany ściągacz zapobiega zsuwaniu się

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

- Uniwersalny krój

 Skarpety na siłownię Deadlift to wzór przygotowany specjalnie dla entuzjastów jednego z najlepszych i najcięższych ćwiczeń trójbojowych i kulturystycznych w postaci martwego ciągu. Nasze treningowe skarpety do martwego ciągu są przygotowane z najlepszej mieszanki materiałów zapewniających dopasowanie, komfort, swobodę i przewiewność. Napis na nich mówi sam za siebie do czego są stworzone. Czarne skarpety podkolanówki do ćwiczeń z białym napisem deadlift połączone są z wstawkami w kolorze szarym oraz z odrobina koloru czerwonego. Można ćwiczyć w nich bez butów lub w butach, popularny "martwy" jest często wykonywany także w crossfit boxach, a więc można śmiało używać ich jako skarpety do crossfitu. Życzymy wysokich wyników i zdrowych pleców! Sprawdź także pozostałe pozycje jakie oferuje nasz sklep sportowy online!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha