0,00 zł

Nowy

Nieśmiertelniki

Nieśmiertelniki to niewielkie blaszki występujące w formie naszyjników. Pierwotnie były stosowane w wojsku w celu identyfikacji żołnierzy, jednak obecnie cieszą się dużą popularnością jako ozdoba na szyi, szczególnie wśród mężczyzn. Składają się z dwóch łańcuszków kulkowych - długiego i krótkiego oraz dwóch blaszek z wygrawerowanym napisem czy ...

Nieśmiertelniki to niewielkie blaszki występujące w formie naszyjników. Pierwotnie były stosowane w wojsku w celu identyfikacji żołnierzy, jednak obecnie cieszą się dużą popularnością jako ozdoba na szyi, szczególnie wśród mężczyzn. Składają się z dwóch łańcuszków kulkowych - długiego i krótkiego oraz dwóch blaszek z wygrawerowanym napisem czy grafiką. Nieśmiertelniki to doskonałe rozwiązanie, aby podkreślić swój indywidualny styl lub pasję do danej dyscypliny sportu. Niewątpliwą zaletą jest to, że można umieścić na nich niemal wszystko!

Nieśmiertelniki z motywacyjnymi hasłami

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się nieśmiertelniki z motywacyjnymi hasłami. Dla jednych stanowią inspirację do ćwiczeń, a dla drugich są silnym pchnięciem w kierunku nowych rekordów. Doskonale sprawdzą się dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, aby zmobilizować się każdego dnia do pokonywania własnych słabości i walki o własne marzenia. Nosząc zawsze przy sobie nieśmiertelnik z ulubionym mottem związanym ze sportem, z pewnością zmotywujesz się do dalszych treningów i osiągania kolejnych sukcesów!

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Ciekawa propozycja na prezent dla bliskiej osoby

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskich? Ciekawym rozwiązaniem jest oryginalny nieśmiertelnik z hasłem lub grafiką nawiązującą do zainteresowań. Dzięki możliwości personalizacji obdarowana osoba z pewnością poczuje się wyjątkowo, a niebanalny projekt będzie stanowić najlepszy dowód sympatii. Codzienne noszenie nieśmiertelnika przypomni o Tobie i miłym geście. Ich niewątpliwą zaletą jest duża wytrzymałość i estetyczny wygląd nawet po wielu latach noszenia, co pozwoli zachować prezent przez długi czas.

Wybierz jeden z gotowych wzorów lub zamów swój własny!

Poszukujesz ciekawych akcesoriów, które pomogą podkreślić Twoją indywidualność? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem mogą być polskie nieśmiertelniki dostępne w sklepie internetowym Poundout. Do wyboru są zróżnicowane wzory nawiązujące do sportu, które z pewnością przypadną do gustu prawdziwym miłośnikom aktywnego stylu życia. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również nieśmiertelniki na zamówienie, na których można umieścić dowolny wzór lub napis - logo ulubionego klubu sportowego, czy motywacyjny cytat, co pozwoli wyróżnić się wśród innych.

Wysokiej jakości nieśmiertelniki w sklepie internetowym Poundout

Chciałbyś podkreślić swoją pasję do sportu? W takim razie odpowiednią propozycją dla Ciebie są nieśmiertelniki dostępne w asortymencie sklepu internetowego Poundout. Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest w pełni bezpieczna w kontakcie ze skórą. Są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak wysoka temperatura czy korozja, dlatego można je nawet nosić pod wodą. Całość świetnie uzupełniają elastyczne, wyciszające gumki silikonowe. Do zestawu dołączono krótki i długi łańcuszek kulkowy.