Worek Camouflage PinkZobacz większe

Poundout

Worek Camouflage Pink


Nowy

Idealny do przechowywania sprzętu lub odzieży treningowej

Więcej szczegółów

-Bardzo trwały i odporny materiał
-37cm x 45 cm
-Duża pojemność
- 100% poliester
-Idealny do przechowywania sprzętu lub odzieży treningowej
-Wygodny i poręczny

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-08-22

Świetny!

Idealny worko-plecak do noszenia na co dzień. Lekki, całkiem pojemny i nie jest zrobiony z szybko przecierającej się bawełny, tylko wytrzymałego materiału. Okrągłe i miękkie sznurki dobrze pracują, łatwo otwierając i zamykając worek i nie wpijają się w ciało. Idealne rozwiązanie dla przenoszenia rzeczy na trening i nie tylko. Dla każdej aktywnej babeczki ;)

  Oceń 
  2019-06-06

  Worek plecak

  Na początku zamówiłam go z myślą o trzymaniu w nim butów na trening, ale jak przyszła paczka i zobaczyłam ten materiał, to plany się zmieniły. Teraz służy mi przy okazji zakupów, krótszych wypadów czy zastępuje mi też torbę na trening. Jest z solidnego materiału, poręczny i po prostu dobrze wygląda :) Zachęcam do wypróbowania!

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Worek Camouflage Pink

   Worek Camouflage Pink

   Idealny do przechowywania sprzętu lub odzieży treningowej