Worek KHAKI

  • Stan magazynowy: Dostępny
Plecak worek idealny do przechowywania sprzętu sportowego lub odzieży treningowej np. na siłownię lub crossfit. W worko plecaku zmieszczą się także buty albo sprzęty do sportów walki, np. rękawice do mma czy kimono do bjj. Wojskowe oliwkowe khaki i militarny napis dodają charakteru temu workowi i sprawiają, że używany jest chętnie także na co dzień.
  • 69,00 zł


-Bardzo trwały i odporny materiał
-37cm x 45 cm
-Duża pojemność
- 100% poliester
-Dodatkowa, funkcjonalna kieszeń na zamek wewnątrz 
-Idealny do przechowywania sprzętu lub odzieży treningowej
-Wygodny i poręczny
-Dodatkowa podszewka wewnątrz worka

 Worko plecak khaki, zwany również przez nas czasem żartobliwie łorkoplecakiem :) jest doskonałym sposobem na transport i przenoszenie wielu rzeczy na raz, kojarzyć się może z ciężką pracą związaną z ich noszeniem, jednak wbrew nadanemu pseudonimowi waży niewiele dzięki czemu oszczędza Ci noszenia zbyt wielu kilogramów na plecach. Ponadto można spokojnie do niego spakować, menażkę, kompas, mapę, manierkę spodnie wojskowe i inne elementy stroju wojskowego, pomimo że nie przechodził on testów poligonowych z materiałami wybuchowymi, gwarantujemy jego wysoką wytrzymałość, gdyż został wykonany z materiału najwyższej jakości. Na co dzień bardziej przyda się Tobie do noszenia ciuchów na siłownie na przykład, ręcznika, butów, kluczy czy butelki z wodą. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Nasz sklep online z ciuchami wojskowymi pozostaje i w tym przypadku przy kolorze khaki. Jest to kolor spokojny, stonowany a jednocześnie gustowny, nawiązujący swoim wyglądem do sprzętu wojskowego w tym wielu ubrań taktycznych.

 Jak wspominaliśmy wcześniej, również i w tym przypadku stawiamy na cechy, które naszym zdaniem powinny posiadać odzież wojskowa, a mianowicie prostota i wytrzymałość, ale również pojemność. Proponowany plecak wojskowy pomimo swoich niedużych rozmiarów jest pojemny. Można by rzec, że jego pojemność zależna jest od siły i pomysłowości osoby pakującej ;)

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha