Sporty walki

Dostępne w Poundout produkty przeznaczone dla zawodników sportów walki to akcesoria wpływające nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo walk i treningów. Proponujemy sprzęt wykonany z doskonałej jakości materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Dostępne u nas rękawice, kaski i ochraniacze sprawdzą się podczas ...

Dostępne w Poundout produkty przeznaczone dla zawodników sportów walki to akcesoria wpływające nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo walk i treningów. Proponujemy sprzęt wykonany z doskonałej jakości materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Dostępne u nas rękawice, kaski i ochraniacze sprawdzą się podczas zawodowego i hobbystycznego uprawiania sportu. Z powodzeniem można wykorzystać je do treningów amatorskich, profesjonalnych sparingów oraz do samych walk.

Bezpieczeństwo sportów walki

Profesjonalna odzież do sportów walki jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Istotne, by wykazywały nieprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkty oferowane przez Poundout to gwarancja trwałości i komfortu użytkowania. Oferujemy ubrania i akcesoria o ergonomicznym kształcie, dopasowujące się do kształtu ciała i zapewniające swobodę ruchów. Wśród produktów mających wyjątkowe znaczenie dla bezpieczeństwa zawodników, proponujemy kaski bokserskie. Ich dobre dopasowanie do głowy to zasługa regulacji i elastycznych taśm umieszczonych w tyle kasku. Dostępne w różnych rozmiarach, są lekkie i nie ograniczają widoczności. Gwarantując amortyzację wstrząsów, nadają się do użytku podczas sparingów i turniejów.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rękawice bokserskie i do MMA Poundout

Wybierając podstawowe ubrania do sportów walki, szczególną uwagę należy zwrócić na rękawice. Powinny być dopasowane do rozmiaru dłoni oraz do wymogów turnieju lub treningu. W walkach i profesjonalnych sparingach rękawice przeciwników muszę mieć jednakową wagę. Proponujemy rękawice bokserskie w różnych rozmiarach, wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub ekologicznej. Ich wypełnienie stanowi wielowarstwowa pianka, która wraz z innymi wzmocnieniami amortyzuje wstrząsy. Nasze rękawice bokserskie nadają się także do uprawiania innych sportów walki, w tym muay thai i kickboxingu. Proponujemy także rękawice do MMA. Również wykonane ze skóry naturalnej, nadają się do walki w dowolnym stylu. Rękawice Poundout doskonale stabilizują nadgarstek i chronią dłoń przed skutkami uderzeń oraz otarciami. Zapewniają przy tym optymalną przewiewność.

Bandaże oraz ochraniacze

Akcesoriami uzupełniającymi odzież do sportów walki są ochraniacze i bandaże bokserskie. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne ochraniacze na szczękę oraz na nogi. Ochraniacze na zęby są obowiązkowym zabezpieczeniem w każdym sporcie kontaktowym. Świetnie dopasowują się do kształtu szczęki i są dostępne w komplecie z pudełkiem do przechowywania. Ochraniacze na nogi zabezpieczają głównie piszczele i stopy. Są polecane szczególnie do muay thai, kickboxingu i MMA. Sprawdzą się podczas treningów, sparingów oraz niektórych zawodów. Bandaże bokserskie stanowią natomiast stabilizację nadgarstka i ochronę dłoni. Pozwalają lepiej dopasować rękawice do ręki.