1 Recenzje

0,00 zł

Nowy

Rękawice do MMA

Rękawice do MMA to nieodłączny element mieszanych sztuk walki. Ich konstrukcja różni się od klasycznych rękawic bokserskich, umożliwiając nie tylko zadawanie ciosów, ale też wykonywanie chwytów. W Poundout proponujemy rękawice w różnych rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w nich zabezpieczenia stabilizują nadgarstek i chronią ...

Rękawice do MMA to nieodłączny element mieszanych sztuk walki. Ich konstrukcja różni się od klasycznych rękawic bokserskich, umożliwiając nie tylko zadawanie ciosów, ale też wykonywanie chwytów. W Poundout proponujemy rękawice w różnych rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w nich zabezpieczenia stabilizują nadgarstek i chronią dłoń przed uszkodzeniami. Rękawice znajdą zastosowanie na rękach profesjonalnych i amatorskich zawodników. Pozwalają na doskonalenie umiejętności grapplingowych. Mogą być wykorzystywane do sparingów i walk zawodowych.

Najwyższa jakość wykonania rękawic Poundout

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników preferujących różne style walki, Poundout oferuje rękawice do MMA umożliwiające wykonywanie dowolnych chwytów i wyprowadzanie zróżnicowanych ciosów. Szyte ręcznie rękawice MMA są doskonale profilowane. Mocne szwy gwarantują ponadprzeciętną trwałość. Rękawice bez problemu przetrwają silne ciosy i dynamiczne chwyty. Wysokogatunkowa skóra naturalna jest przyjazna dla ciała i nie powoduje otarć. Nasze produkty są testowane przez najlepszych zawodników MMA, co stanowi cenną i wiarygodną rekomendację.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rękawice dopasowane do potrzeb zawodnika

W Poundout znajdziesz rękawice MMA w różnych rozmiarach. Ich potrójny, szeroki rzep gwarantuje stabilność nadgarstka, amortyzując wstrząsy i chroniąc przed uszkodzeniami wewnętrznymi. Dodatkowe zabezpieczenia przy kciukach sprawiają, że rękawice do MMA nie przemieszczają się w trakcie walki. Ergonomiczny kształt decyduje o idealnym dopasowaniu. Dzięki temu rękawica przylega do dłoni w każdym jej położeniu, nawet po wyprostowaniu. Oferujemy rękawice MMA sparingowe i turniejowe, różniące się wypełnieniem i grubością. Grubsze rękawice sparingowe zapewniają większe bezpieczeństwo i pozwalają spokojnie ćwiczyć wybrane techniki walki. Rękawice turniejowe chronią kostki i dłoń, lecz pozostawiają odkryte palce.

Oferta Poundout dla profesjonalistów

Rękawice MMA dostępne w Poundout mogą zostać dowolnie spersonalizowane. Organizatorom gal oraz klubom sportów walki, w tym MMA i krav magi, oferujemy nadruki z nazwą lub logiem klubu bądź organizacji. Pozwala to wyposażyć wszystkich podopiecznych w jednakowe akcesoria. W celu złożenia dodatkowego zamówienia należy skontaktować się ze sklepem przed finalizacją zakupu. W razie potrzeby służymy również wskazówkami w kwestii doboru odpowiednich rękawic.