1 Recenzje

0,00 zł

Nowy

Koszulki termoaktywne

Odzież sportowa rządzi się zupełnie innymi prawami niż odzież codzienna. Zapewnia pełną swobodę ruchów, przyczynia się do bezpiecznego treningu i jest zarazem odporna na bardzo intensywne użytkowanie. W naszym sklepie znajdziesz między innymi najlepsze koszulki termoaktywne Poundout w przeróżnych konfiguracjach. Wszystkie mają najlepsze cechy i rozwiązania ...

Odzież sportowa rządzi się zupełnie innymi prawami niż odzież codzienna. Zapewnia pełną swobodę ruchów, przyczynia się do bezpiecznego treningu i jest zarazem odporna na bardzo intensywne użytkowanie. W naszym sklepie znajdziesz między innymi najlepsze koszulki termoaktywne Poundout w przeróżnych konfiguracjach. Wszystkie mają najlepsze cechy i rozwiązania wymagane od tego typu odzieży, a przy tym są także atrakcyjne i bardzo wygodne. Wybierz jedną z termoaktywnych koszulek i zamów już dziś!

Koszulki termoaktywne Poundout - wygodne, trwałe, bezpieczne

Koszulki termoaktywne na siłownię Poundout zostały wykonane z trwałego materiału. Wszystkie są rozciągliwe i bardzo przyjemne w dotyku, a przy tym nie zsuwają się z ciała i nie podwijają się na brzuchu. Anatomiczne dopasowanie, w tym idealnej długości rękawy i wycięcie na szyję są tak zaprojektowane, aby zapewniały pełen komfort nawet podczas długotrwałych treningów zręcznościowych.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Termoaktywne koszulki mają jednak inną główną zaletę - zapewniają perfekcyjną cyrkulację powietrza i odprowadzanie potu oraz wilgoci ze skóry. Po ich zastosowaniu ciało ciągle oddycha, a wilgotne i parne powietrze jest na bieżąco wymieniane z tym świeżym. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet po wielu godzinach nie zauważymy dyskomfortu. Pot odparowuje z powierzchni koszulki termoaktywnej na siłownię, dzięki czemu nie wychładza nadmiernie organizmu także zimą. Właśnie dlatego ubrania termoaktywne są tak cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Inne zalety koszulek termoaktywnych Poundout

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić ogromną uwagę, jest między innymi komfort noszenia. Wszystkie modele termoaktywnych koszulek Poundout zapewniają go w 100%. Jest to zasługa nie tylko materiału, lecz także szwów. Nici użyte do produkcji koszulek termoaktywnych na siłownię są bardzo trwałe, a szwy mają płaski profil, dzięki czemu nie ranią ciała podczas dużego nacisku, np. przy wyciskaniu sztangi na klatkę piersiową.

Zwróć również uwagę na wygląd i styl

Termoaktywne koszulki Poundout są także bardzo atrakcyjne. W ofercie naszego sklepu firmowego znajdziesz między innymi wersje stonowane i spokojne, ale także modele bardzo nasycone barwami i wzorzyste. Niezależnie jednak od wyboru, wszystkie kolory są trwałe dzięki użyciu barwnika wysokiej jakości, a nadruki będą wyglądać równie dobrze, co w dniu zakupu, gdyż są wykonane metodą sublimacji. Zamów już dziś koszulki termoaktywne Poundout i ciesz się z ich właściwości i wyglądu.