1 Recenzje

0,00 zł

Nowy

Czapki termoaktywne

Wrażliwość skóry głowy na wahania temperatury sprawia, że czapki termoaktywne odgrywają istotną rolę w utrzymaniu ciepłoty ciała. Jeśli nie chcesz narażać się na wychłodzenie organizmu w trakcie treningu lub żadnej innej aktywności fizycznej, sięgnij po doskonałej jakości czapki sportowe dostępne w Poundout. Szyte z wysokogatunkowych ...

Wrażliwość skóry głowy na wahania temperatury sprawia, że czapki termoaktywne odgrywają istotną rolę w utrzymaniu ciepłoty ciała. Jeśli nie chcesz narażać się na wychłodzenie organizmu w trakcie treningu lub żadnej innej aktywności fizycznej, sięgnij po doskonałej jakości czapki sportowe dostępne w Poundout. Szyte z wysokogatunkowych materiałów, gwarantują komfort i dobre samopoczucie. Stworzone z myślą o miłośnikach konkretnych dyscyplin, sprawdzą się w dowolnych sytuacjach. Ich oryginalny design dodatkowo wprawi Cię w dobry nastrój.

Doskonała ochrona i komfort noszenia czapki Poundout

Profesjonalne czapki termoaktywne to nakrycie głowy, którego głównym zadaniem jest utrzymanie stałej temperatury ciała. Sprawdzają się o każdej porze roku i są właściwym wyborem przy podejmowaniu dowolnego typu aktywności fizycznej. Ich uniwersalny rozmiar pozwala wygodnie dopasować czapkę do rozmiaru głowy. Elastyczny materiał świetnie układa się na ciele. Ciekawe wzornictwo umożliwia dobranie czapki, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje. Oferujemy czapki sportowe z motywami nawiązującymi do konkretnych dyscyplin sportowych i z hasłami lub grafiką budującą motywację.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Czapki sportowe na trening i do codziennego użytku

W naszej ofercie dostępne są czapki termoaktywne. Do treningów w ekstremalnych sytuacjach polecamy czapki sportowe z podwójną warstwą materiału termoaktywnego. Są grube i niezwykle ciepłe, dzięki czemu nadają się do uprawiania joggingu i do przeprowadzania treningów na świeżym powietrzu jesienią lub zimą.

Wysokiej jakości materiały i precyzyjne szycie

Czapki sportowe Poundout są wykonane z doskonałej jakości poliestru wzbogaconego o elastan. Taki dobór materiałów decyduje o odpowiedniej rozciągliwości nakryć głowy. Dzięki swojej elastyczności czapki rewelacyjnie leżą na ciele, nie uciskając i zapewniając komfort w każdych warunkach. Nieścieralne nadruki sublimacyjne decydują o walorach estetycznych czapek. Na indywidualne zamówienie możemy stworzyć projekty dopasowane do potrzeb klubów sportowych.