1 Recenzje

0,00 zł

Nowy

Odzież sportowa

Podczas wykonywania aktywności fizycznej liczą się nie tylko umiejętności i ciężka praca. Ważna jest także odzież sportowa, która zapewnia odpowiednie warunki do osiągania wyśmienitych efektów. W naszym sklepie Poundout znajdziesz wszystkie części garderoby idealnej do treningów, a wśród niej spodnie, koszulki oraz akcesoria sportowe ...

Podczas wykonywania aktywności fizycznej liczą się nie tylko umiejętności i ciężka praca. Ważna jest także odzież sportowa, która zapewnia odpowiednie warunki do osiągania wyśmienitych efektów. W naszym sklepie Poundout znajdziesz wszystkie części garderoby idealnej do treningów, a wśród niej spodnie, koszulki oraz akcesoria sportowe najwyższej jakości. Dbamy o to, by wszystkie produkty spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania profesjonalistów oraz amatorów domowych treningów.

Dlaczego odzież sportowa jest tak istotna w osiąganiu dobrych wyników?

Treningi w większości przypadków są długie, trudne i bardzo obciążające nie tylko dla organizmu, lecz także dla ubrań. Odzież sportowa została zaprojektowana w celu sprostania najwyższym wymaganiom stawianym odzieży. Na siłowni lub podczas biegania czy treningów sztuk walki powinniśmy skupić się jedynie na poprawnej technice oraz bezpieczeństwie, nie zaś na braku komfortu wynikającemu ze złego wyboru ubrań sportowych. W firmie Poundout wiemy o tym doskonale, dlatego właśnie sportowa odzież naszej produkcji spełnia wszelkie wymagania.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Sportowa odzież Poundout jest termoaktywna, gdyż podczas aktywności fizycznej organizm stale wydziela duże ilości potu. Podobnie jest z wilgocią i wysoką temperaturą ciała. Za pomocą specjalistycznego materiału wilgoć oraz pot są odprowadzane na zewnątrz. Chronią zatem przed wychłodzeniem organizmu i powstawaniem plam, a także przed przyklejaniem się odzieży do mokrego ciała. Ponadto większość sportowej odzieży Poundout wykazuje także właściwości kompresyjne, czyli uciskowe, które poprawiają wyniki siłowe i wydolność mięśniową.

Zwracamy także uwagę na design i stylistykę wszystkich części sportowej odzieży

Poza właściwościami technicznymi, sportowa odzież Poundout jest także atrakcyjna. Wszelkie projekty są doskonale przemyślane. Twórcy mieli na uwadze praktycznie każdy typ odbiorcy. Wśród tradycyjnych czarno-białych ubrań znajdziesz także warianty bardzo kolorowe i ozdobione wieloma wzorami, które zwracają na siebie uwagę. Kolory są trwałe, podobnie jak nadruki wykonane metodą sublimacji. Dzięki niej hasła oraz logotypy są odporne na działanie potu, promieni słonecznych oraz wielokrotnego prania w pralce automatycznej.

Skorzystaj z naszej wiedzy i zamów już dziś

Odzież sportowa naszej produkcji jest znakomitym wyborem do większości rodzajów ćwiczeń. Legginsy są trwałe i nie zsuwają się z ciała, a koszulki zapewniają ochronę przed wychłodzeniem organizmu i działają przy tym kompresyjnie. Większość produktów ma elastyczne ściągacze, co zwiększa komfort podczas ćwiczeń. Ponadto oferowane modele występują także w wielu różnych rozmiarach, odpowiednich dla praktycznie wszystkich ćwiczących. Zamów swój model już dziś.