Licencja dla siłowni i klubów na organizację współzawodnictwa i zawodów NAC Zobacz większe

Poundout

Licencja dla siłowni i klubów na organizację współzawodnictwa i zawodów NAC


Nowy

Licencja przeznaczona dla klubów, siłowni i stowarzyszeń chcących organizować zawody pod NAC Polska.

Więcej szczegółów

W ramach rozwoju NAC Polska umożliwiamy klubom, siłowniom i stowarzyszeniom zdobycie licencji na organizację współzawodnictwa, zawodów i wydarzeń sportowych organizowanych pod flagą NAC Polska, a także zajęć przygotowujących do współzawodnictwa. Powyższe służy wyłonieniu najlepszych zawodników danego klubu, którzy mogą być wystawieni jako reprezentanci klubu w Mistrzostwach Polski Federacji NAC, a później także na Mistrzostwach Świata, zależnie od osiągniętych wyników. Czas organizacji zawodów pozostaje w decyzji klubu i nie jest ograniczony ani czasowo ani ilościowo w danym sezonie (dowolna ilość dni w których można organizować zawody i zajęcia przygotowujące do współzawodnictwa), licencja obejmuje cały sezon 2021. Licencjonowane kluby, siłownie i stowarzyszenia mogą organizować zawody pod flagą NAC w swoich placówkach lub wynajętych obiektach.
Warunki korzystania z niniejszej licencji NAC Polska 2021:
-zastosowanie się do aktualnie obowiązujących przepisów prawnych na każdy dzień organizacji zawodów
-posiadanie przez zawodników aktualnej licencji zawodniczej NAC
-zachowanie ścisłego reżimu sanitarnego
-niezbędne jest zapewnienie zawodnikom zaplecza do rozgrzewki całego ciała w postaci maszyn, sztang, hantli, gum do ćwiczeń, basenu, ścianki wspinaczkowej, zajęć ogólnorozwojowych w dowolnej formie pod okiem instruktora.
Klub, siłownia lub stowarzyszenie podpisuje z Federacją NAC umowę o organizowanie zawodów w ramach NAC Polska. Umowa dostępna bezpośrednio w sekretariacie Nac-Polska. W galerii produktów znajdują się prezentacje banerów strefy rozgrzewki i strefy zawodów które klient może wydrukować otrzymując plik gotowy do druku. W galerii znajduje się także formularz dotyczący udziału w zawodach NAC Polska.
Dopuszczalny jest pobór przez klub opłat startowych, ale nie jest obowiązkowy. Leży to w decyzji klubu. Licencja nie powoduje, żadnych dodatkowych opłat względem Federacji NAC, nawet jeśli klub pozyska sponsorów lub będzie pobierał opłaty startowe. Podpieczętowany i podpisany certyfikat wysyłany jest pocztą. Jeżeli klub uzna w danej chwili za stosowne, ma prawo w ramach współzawodnictwa fundować stypendia w dowolnej kwocie, a także może zdecydować się na dowolnej kwoty gratyfikacje finansowe.
Licencja także upoważnia do prowadzenia szkoleń pod patronatem NAC Polska. Jedna licencja dotyczy jednej lokalizacji, czas wystawienia licencji to 1 dzień.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2021-04-14

u mnie ok

Od poniedziałku ruszyłem i wszystko ok

Oceń 
2021-04-08

Zawody :)

Warto mieć jaja. Wytłumaczyłem że, organizuje zawody dla kadrowiczów nac. Współzawodnictwo dozwolone jest dla sportów nieolimpijskich bez udziału publiczności :) Kadra Polski bierze udział w zawodach, kategoria zawodowa w odróżnieniu do amatorskiej to rozgrywka o pieniądze. Co do kadry to odesłałem ich do definicji słownika języka polskiego PWN, żeby wiedzieli czym jest kadra. Zawodowy sport charakteryzuje się ciągłością-jest, zawody u mnie i zawody NAC do tego deklaracja zawodnika o ciągłości, zorganizowaniem-jest, i nastawieniem na dochód-jest , nagroda główna 3000 i w oświadczeniu zawodnika jest to napisane. Jak zobaczyli banery ze strefami zawodów i rozgrzewki to zzielenieli.

Oceń 
2021-04-08

ok

jest ok, pozdrawiam.

Oceń 
2021-04-06

Niech żyje NAC!

Szybka realizacja w ciągu paru godzin która uratowała sytuację. Polecamy wszystkim znajomym i dziękujemy!

Oceń 
2021-04-02

Kolejna droga

Cudownie! Organizujemy! :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Licencja dla siłowni i klubów na organizację współzawodnictwa i zawodów NAC

Licencja dla siłowni i klubów na organizację współzawodnictwa i zawodów NAC

Licencja przeznaczona dla klubów, siłowni i stowarzyszeń chcących organizować zawody pod NAC Polska.

2 innych produktów w tej samej kategorii: