Licencja dla siłowni i klubów na organizację współzawodnictwa i zawodów NAC

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Licencja przeznaczona dla klubów, siłowni i stowarzyszeń chcących organizować zawody pod NAC Polska.
  • 2 000,00 zł
  • 1 000,00 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2,00 zł

W ramach rozwoju NAC Polska umożliwiamy klubom, siłowniom i stowarzyszeniom zdobycie licencji na organizację współzawodnictwa, zawodów i wydarzeń sportowych organizowanych pod flagą NAC Polska, a także zajęć przygotowujących do współzawodnictwa. Powyższe służy wyłonieniu najlepszych zawodników danego klubu, którzy mogą być wystawieni jako reprezentanci klubu w Mistrzostwach Polski Federacji NAC, a później także na Mistrzostwach Świata, zależnie od osiągniętych wyników. Czas organizacji zawodów pozostaje w decyzji klubu i nie jest ograniczony ani czasowo ani ilościowo w danym sezonie (dowolna ilość dni w których można organizować zawody i zajęcia przygotowujące do współzawodnictwa).

Warunki korzystania z niniejszej licencji NAC Polska:

  • zastosowanie się do aktualnie obowiązujących przepisów prawnych na każdy dzień organizacji zawodów;
  • posiadanie przez zawodników aktualnej licencji zawodniczej NAC;
  • zachowanie ścisłego reżimu sanitarnego;
  • niezbędne jest zapewnienie zawodnikom zaplecza do rozgrzewki całego ciała w postaci maszyn, sztang, hantli, gum do ćwiczeń, basenu, ścianki wspinaczkowej, zajęć ogólnorozwojowych w dowolnej formie pod okiem instruktora.

Klub, siłownia lub stowarzyszenie podpisuje z Federacją NAC umowę o organizowanie zawodów w ramach NAC Polska. Umowa dostępna bezpośrednio w sekretariacie Nac-Polska. W galerii produktów znajdują się prezentacje banerów strefy rozgrzewki i strefy zawodów które klient może wydrukować otrzymując plik gotowy do druku. W galerii znajduje się także formularz dotyczący udziału w zawodach NAC Polska.

Dopuszczalny jest pobór przez klub opłat startowych, ale nie jest obowiązkowy. Leży to w decyzji klubu. Licencja nie powoduje, żadnych dodatkowych opłat względem Federacji NAC, nawet jeśli klub pozyska sponsorów lub będzie pobierał opłaty startowe. Podpieczętowany i podpisany certyfikat wysyłany jest pocztą. Jeżeli klub uzna w danej chwili za stosowne, ma prawo w ramach współzawodnictwa fundować stypendia w dowolnej kwocie, a także może zdecydować się na dowolnej kwoty gratyfikacje finansowe. Licencja także upoważnia do prowadzenia szkoleń pod patronatem NAC Polska. Jedna licencja dotyczy jednej lokalizacji, czas wystawienia licencji to 1 dzień.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować