Licencja zawodnika

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Licencja zawodnika i członka kadry narodowej dla osób indywidualnych.
  • 300,00 zł
  • 200,00 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 300,00 zł

Polski oddział światowej, obecnej w 40 krajach, federacji NAC poprzez naszą platformę sklepową prowadzi sprzedaż licencji zawodniczych dla osób indywidualnych które chcą wziąć udział w zawodach federacji NAC. Licencja upoważnia do startu na wszystkich zawodach NAC w tym rangi Pucharu i Mistrzostw Polski oraz w eliminacjach, wybranych członków kadry, do zawodów międzynarodowych w tym Mistrzostw Świata.
UWAGA! Zawodnik w chwili otrzymania licencji staje się także członkiem kadry narodowej Polskiego oddziału National Athletic Committee.
 Licencje zawodnicze uzyskują wpis do ewidencji zawodników NAC Polska.

Licencja przesyłana jest na adres podany w zamówieniu, wysyłana jest tylko po przedpłatach. Przy zamówieniach licencji nie obowiązują kody rabatowe. Licencja zawiera imię oraz nazwisko zawodnika, a także indywidualnie nadany numer znajdujący się w ewidencji federacji sportów siłowych i sylwetkowych NAC Polska. Federacja NAC zawsze wynagradza najwyższe miejsca w zawodach gratyfikacjami finansowymi.
 Licencja zawodnicza uprawnia do startu w zawodach, ostateczny start w zawodach leży w decyzji zawodnika. Administratorem danych jest NAC Polska. Licencja całkowicie zwalnia zawodników z jakichkolwiek opłat członkowskich.

Czas wydania licencji to 1-3 dni. Licencja zawodnika sportowego. Licencja zawodnika kulturystyki, fitness i trójboju siłowego wysyłane są wyłącznie kurierem Dpd lub paczkomatem i nie podlegają zwrotowi, są produktem prefabrykowanym oznaczonym indywidualnymi danymi zawodnika.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować