Pakiet licencji zawodniczych dla klubów sportowych i klubów fitness

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Pakiet licencji zawodniczych (automatycznie powołujących do kadry narodowej) dla osób wybranych przez klub sportowy/ siłownię/ fitness.
  • 1 000,00 zł
  • 599,00 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1,00 zł

 
Polski oddział światowej, obecnej w 40 krajach, federacji NAC chcąc się rozwijać, szuka nowych talentów sportów siłowych i sylwetkowych, których znalezienie odbywa się przy pomocy klubów sportowych, siłowni i klubów fitness, a także boxów crossfitowych i studiach treningów personalnych. W rękach właściciela klubu leży decyzja komu przyznaje licencję zawodniczą. Licencja upoważnia do startu na wszystkich zawodach NAC w tym rangi Pucharu i Mistrzostw Polski. Zawodnik w chwili otrzymania licencji staje się także członkiem kadry narodowej Polskiego oddziału National Athletic Committee.

 Licencje zawodnicze uzyskują wpis do ewidencji zawodników NAC Polska. Informacje jakie przesyła klub, celem uzyskania pakietu licencji, to jedynie imię i nazwisko zawodnika oraz informacja do jakiego klubu należy zawodnik. Licencja przesyłana jest w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku i zawiera imię oraz nazwisko zawodnika, a także indywidualnie nadany numer znajdujący się w ewidencji federacji sportów siłowych i sylwetkowych NAC Polska.

Federacja NAC zawsze wynagradza najwyższe miejsca w zawodach gratyfikacjami finansowymi.
 Licencja zawodnicza uprawnia do startu w zawodach, ostateczny start w zawodach leży w decyzji zawodników. Licencja całkowicie zwalnia zawodników z jakichkolwiek opłat członkowskich. Pakiet obejmuje licencje dla 50 zawodników. Można kupić kilka pakietów. Administratorem danych jest NAC Polska. Dla zakupu licencji nie znajdują zastosowania kody rabatowe.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować