Spodenki kompresyjne

- liczba produktów: 15

Odzież sportowa przeznaczona do ćwiczeń jest niezwykle istotna, gdyż ma ogromny wpływ na osiągane wyniki, niezależnie od wybranej dyscypliny. Wiele kobiet i mężczyzn od lat docenia wysokiej jakości strój przeznaczony do treningu, który powinien być doskonale dopasowany, wygodny i przede wszystkim zapewniający doskonałe warunki. W naszym sklepie ...

Odzież sportowa przeznaczona do ćwiczeń jest niezwykle istotna, gdyż ma ogromny wpływ na osiągane wyniki, niezależnie od wybranej dyscypliny. Wiele kobiet i mężczyzn od lat docenia wysokiej jakości strój przeznaczony do treningu, który powinien być doskonale dopasowany, wygodny i przede wszystkim zapewniający doskonałe warunki. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór odzieży sportowej, w tym między innymi spodenki kompresyjne, które mają wiele zalet. Poznaj już dziś wszystkie z nich i zwiększ swój komfort na siłowni!

Spodenki kompresyjne - zmniejsz ryzyko kontuzji

Spodenki kompresyjne to doskonały wybór zarówno dla amatorsko, jak i profesjonalnie trenujących osób. Sprawdzą się między innymi podczas biegania, treningów na siłowni, a także w trakcie jazdy na rowerze. Męskie spodenki kompresyjne z pewnością spełnią oczekiwania wielu mężczyzn, którym zależy na wysokim poziomie komfortu podczas ćwiczeń. Doskonale przylegają do ciała, są bardzo obcisłe, a specjalnie zaprojektowany krój sprawia, że stanowią wzorową stabilizację dla poszczególnych partii mięśniowych. Głównym czynnikiem zwiększającym efekty treningów jest lepsze ukrwienie i większa ilość tlenu we włóknach mięśniowych.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Damskie spodenki kompresyjne skrywają w sobie dokładnie te same zalety co męskie. Poza wzorowym dopasowaniem do sylwetki doskonale sprawdzają się podczas wyczerpujących i intensywnych treningów, które narażają nasze mięśnie na kontuzje ze względu na duże przeciążenia. Wszystkie modele wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spodenki kompresyjne to doskonała inwestycja na długie lata.

Męskie spodenki kompresyjne - sport na najwyższym poziomie

Męskie spodenki kompresyjne cechują się specjalnym materiałem, który ma właściwości szybkoschnące, dzięki czemu skóra nie jest podrażniona nadmiarem wilgoci, a ćwiczący mężczyzna nie odczuwa z tego względu dyskomfortu. Pot jest bardzo szybko odprowadzany na zewnątrz, co sprawia, że możemy przez cały trening czuć się komfortowo nie tylko ze względu na wygodę, ale także odpowiednią termoizolację.

Damskie spodenki kompresyjne - wybierz idealny model dla siebie

Kobiety trenujące bieganie również znajdą modele idealne dla siebie. Damskie spodenki kompresyjne zapewniają lepsze podtrzymanie mięśni niż klasyczne wersje, a zastosowanie ucisku na różne części uda sprawia, że ograniczone zostaje drganie mięśni, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia odczuwania wysiłku oraz do zredukowania ryzyka pojawienia się bólu w mięśniach po treningu, czyli tak zwanych zakwasów.