Spodnie kompresyjne męskie

Legginsy męskie ROBIĘ NOGI

169,00 zł

Legginsy sportowe męskie Robię nogi kompresyjne spodnie treningowe dla pasjonatów ćwiczenia nóg na siłowni. Wymowna nazwa getrów do ćwiczeń, sprawia, że trenują w nich pasjonaci kulturystyki i trójboju siłowego. Legginsy termoaktywne są kompresyjne, dzięki czemu uciskają mięśnie nóg, odciążając je podczas ciężkich ćwiczeń. Poczuj lepszą jakość treningu w męskich spodniach na siłownię Poundout.

Legginsy męskie ROBIĘ NOGI Legginsy męskie ROBIĘ NOGI

Legginsy męskie TRENER

169,00 zł

Legginsy sportowe męskie Trener to kolejna pozycja odzieży dla trenerów w naszej szerokiej ofercie. Getry męskie do ćwiczeń posiadają wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry, co skutkuje tym, że podczas ćwiczeń skupiamy się na treningu, a sportowych legginsów nie odczuwamy na ciele, a technologia Dry Expert dba o pełne wykorzystanie właściwości termoaktywnych spodni Trener.

Legginsy męskie TRENER Legginsy męskie TRENER

Legginsy męskie WOLFPACK

169,00 zł

Legginsy męskie WOLFPACK

Legginsy męskie WOLFPACK Legginsy męskie WOLFPACK

Legginsy sportowe męskie DARK SIDE

169,00 zł

Legginsy sportowe męskie DARK SIDE Legginsy sportowe męskie DARK SIDE

Legginsy sportowe męskie OLD SCHOOL 4.0

169,00 zł

Legginsy sportowe męskie na siłownię Old school 4.0, to wzór przywołujący do życia złotą erę kulturystyki, gdzie spodnie treningowe w paski były na porządku dziennym. Legginsy termoaktywne to połączenie nowoczesności ze złotą erą, dzięki tej nowoczesności getry nadają się do crossfitu, do biegania i treningu sportów walki jak mma, bjj czy boks, który swoją złotą erę miał w podobnym okresie. 

Legginsy sportowe męskie OLD SCHOOL 4.0 Legginsy sportowe męskie OLD SCHOOL 4.0
Produkt niedostępny

Legginsy męskie MASSTRIX

79,00 zł 149,00 zł

Wielu z nas ćwiczących na siłowni żyje w wiecznym MassTrixie...Ogromne ciężary i nadwyżka kaloryczna towarzyszy nam każdego dnia. Wzór sportowych legginsów męskich Masstrix to propozycja dla ciężko ćwiczących osób, nie tylko na siłowni, ale i we wszystkich boxach crossfitowych w Polsce. Getry treningowe wykorzystywane są także do treningów mma czy bjj. Te spodnie to technologia i wysoka jakość.

Legginsy męskie MASSTRIX Legginsy męskie MASSTRIX
Sale
-47%
Produkt niedostępny

Legginsy męskie NO EXCUSES BLUE

99,00 zł 149,00 zł

No excuses czyli treningi bez wymówek! Hasło widniejące na naszych termoaktywnych legginsach męskich przypomina tysiącom trenujących na siłowni i salach crossfit o tym jak powinny wyglądać treningi. Motywuj się w naszych kompresyjnych getrach sportowych używając ich także jako spodnie do biegania lub jako ochrona skóry podczas treningów na macie. Poczuj na sobie technologię DryExpert.

Legginsy męskie NO EXCUSES BLUE Legginsy męskie NO EXCUSES BLUE
Sale
-34%
Produkt niedostępny

Legginsy męskie NO EXCUSES RED

99,00 zł 149,00 zł

No excuses, czyli bez wymówek! Tak się trenuje w naszych męskich legginsach na siłownię! Nie ma za ciężkich ciężarów, nie ma, że jestem zmęczony-trening robiony jest bez wymówek! Spodnie sportowe termoaktywne, wspomagają układ mięśniowy wynosząc trening na inny level. Legginsy crossfitowe do ćwiczeń dostępne są nie tylko w wersji z czerwonymi elementami, sprawdź inne modele!

Legginsy męskie NO EXCUSES RED Legginsy męskie NO EXCUSES RED
Sale
-34%
Produkt niedostępny

Legginsy męskie TRONIC

79,00 zł 149,00 zł

Legginsy sportowe męskie Tronic, czarne z zielonym wzorem układu scalonego to spodnie wyprodukowane z myślą o osobach ćwiczących na siłowni, w boxach crossfit i biegaczach. Sporty te charakteryzują się dużym obciążeniem nóg, dlatego termoaktywne legginsy dzięki kompresji wspaniale pomagają w uprawianiu tych sportów. Spodnie zostały też docenione w mma i bjj, gdzie getry także chronią skórę.

Legginsy męskie TRONIC Legginsy męskie TRONIC
Sale
-47%
Produkt niedostępny

Legginsy męskie VENOM

99,00 zł 149,00 zł

Męskie legginsy sportowe do ćwiczeń Venom z wężem, zielonym tłem przypominającym skórę węża oraz czerwone kontrastowe szwy. Getry na siłownię i do crossfitu, w termoaktywnej technologii dry expert, doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz, także gdy używasz ich jako getrów do biegania lub jako ochrona tkanek skórnych podczas treningów mma czy bjj na macie. Sprawdź technologię DryExpert.

Legginsy męskie VENOM Legginsy męskie VENOM
Sale
-34%
Wyświetlanie 49 do 58 z 58 (2 stron)