79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Spodnie termoaktywne

- liczba produktów: 42

Ubrania termoaktywne sportowe są niezwykle pożądane zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Mają bowiem same zalety, między innymi w postaci perfekcyjnego odprowadzania potu z ciała oraz wymiany cieplnej, która zapewnia ćwiczącemu pełen komfort podczas wielogodzinnych sesji treningowych. W naszym sklepie oferujemy spodnie termoaktywne Poundout...

Ubrania termoaktywne sportowe są niezwykle pożądane zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Mają bowiem same zalety, między innymi w postaci perfekcyjnego odprowadzania potu z ciała oraz wymiany cieplnej, która zapewnia ćwiczącemu pełen komfort podczas wielogodzinnych sesji treningowych. W naszym sklepie oferujemy spodnie termoaktywne Poundout o doskonałych właściwościach. Poznaj je już dziś i zamów swój nowy, wymarzony model!

Termoaktywne spodnie Poundout i ich właściwości w praktyce

Wielogodzinny trening o bardzo dużej intensywności zawsze równa się wzmożonej aktywności organizmu. Większość osób wówczas wydziela dużą ilość potu (który w naturze reguluje temperaturę ciała) i generuje dużo ciepła. Właśnie te dwie kwestie są bardzo problematyczne podczas treningu na każdym poziomie. Przez pot ubrania stają się mokre i przyklejają się do ciała, krępując ruchy, a przez dużą wilgoć i ciepło organizmu wydolność mięśni znacznie spada wraz z każdą minutą.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Spodnie termoaktywne Poundout w pełni zapobiegają takim problemom. Materiał jest bardzo sprężysty i z bliska przypomina siateczkę z niewielkimi dziurkami, przez które przedostaje się pot oraz ucieka gorące powietrze ogrzane przez ciało trenującego. Pot odparowuje z powierzchni tkaniny, a ciągła wymiana cieplna zapewnia uczucie przyjemnej świeżości. Spodnie termoaktywne na siłownię umożliwiają ćwiczenie mięśni nóg bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Ich zastosowanie wpływa także na osiągane wyniki, gdyż zapewnienie dobrej cyrkulacji powietrza jest komfortowe i niemęczące.

Termoaktywne spodnie Poundout - wygląd i styl

Wszystkie termoaktywne spodnie Poundout są także bardzo atrakcyjne w kwestii wizualnej. Zostały zaprojektowane dla osób modnych, którym zależy na nienagannej prezencji również na siłowni czy wśród biegaczy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi spodnie termoaktywne na siłownię w jednym kolorze bez nadruków, a także modele wzorzyste i niezwykle barwne. Co ciekawe, wszystkie nadruki są bardzo trwałe, gdyż zostały wykonane metodą trwałej sublimacji. Zapewnia ona wzorom odporność na pot i promieniowanie UV.

Zamów już dziś najlepsze spodnie termoaktywne Poundout!

Spodnie termoaktywne Poundout znakomicie spełniają swoją funkcję w każdym przypadku. Zapewniają poprawę wyników, znacznie większy komfort trenowania, jak i atrakcyjny wygląd. Koniecznie wybierz swoje nowe spodnie termoaktywne na siłownię i dokonaj zamówienia w naszym sklepie firmowym Poundout!