Legginsy sportowe na siłownie

Trening na siłowni należy do wykańczających, a niektóre ćwiczenia określa się jako kontuzjogenne. Właśnie dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na strój treningowy. Koniecznie zacznij od legginsów na siłownię Poundout. Poszczególne modele z tej kategorii są termoaktywne, chronią przed otarciami oraz zakażeniem ran, a także poprawiają wyniki siłowe za ...

Trening na siłowni należy do wykańczających, a niektóre ćwiczenia określa się jako kontuzjogenne. Właśnie dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na strój treningowy. Koniecznie zacznij od legginsów na siłownię Poundout. Poszczególne modele z tej kategorii są termoaktywne, chronią przed otarciami oraz zakażeniem ran, a także poprawiają wyniki siłowe za sprawą kompresyjnego materiału. Zbuduj mięśnie nóg w bezpieczny i wydajny sposób!

Najważniejsze cechy legginsów na siłownię Poundout

Męskie legginsy na siłownię naszej produkcji mają kilka cech, które wyróżniają je na tle modeli innych producentów. Wszystkie są między innymi termoaktywne. Materiał składa się z poliestru oraz elastanu i ma z bliska kształt bardzo zwartej siateczki. Dzięki użyciu takiego splotu zarówno pot, jak i ogrzane powietrze oraz wilgoć wydostają się na zewnątrz bez najmniejszych przeszkód. Łącząc tę cechę wraz z bliskim dopasowaniem do ciała, męskie legginsy na siłownię działają tak, jakby była to druga skóra.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Nie inaczej jest z damskimi legginsami na siłownię Poundout. Mają również działanie kompresyjne. Niewielki ucisk kierowany na mięśnie pod spodem wywołuje wiele pozytywnych efektów, takich jak większe ukrwienie włókien mięśniowych oraz ich znacznie lepsze dotlenienie. Równie istotna jest ochrona skóry przed otarciami, np. wskutek treningu na ławeczce lub urządzeniu używanym przez wielu trenujących przed nami. Ponadto, damskie legginsy na siłownię Poundout chronią przed zakażeniem już obecnych ran.

Wygląd i styl - poznaj cechy stylistyczne damskich i męskich legginsów na siłownię

Męskie legginsy na siłownię mają nieco inną stylistykę. Zazwyczaj występują w ciemnych barwach, ewentualnie z ciekawym wzorem lub hasłem motywacyjnym i są znakomicie dopasowane do ciała, zwłaszcza do wydatnych mięśni czworogłowych. Z kolei damskie legginsy na siłownię Poundout mogą występować w nieco bardziej damskiej kolorystyce, a swoją budową podkreślają mięśnie pośladkowe. Oba warianty są dopasowane anatomicznie. Wszelkie nadruki i wzory, w tym także hasła motywacyjne, zostały wykonane metodą sublimacji.

Inne zalety legginsów na siłownię

Męskie i damskie legginsy na siłownię Poundout zostały zszyte trwałymi nićmi, które są odporne na rozciąganie i bardzo trudne treningi na siłowni, np. przysiady z dużym obciążeniem. Kolana i pośladki nie wypychają się, dzięki czemu będą wyglądać równie atrakcyjnie po wielu latach, co w dniu zakupu. Zamów już dziś najlepsze legginsy na siłownię Poundout!