0,00 zł

Nowy

Legginsy sportowe do biegania

Legginsy do biegania to najistotniejsza część ubioru treningowego każdego biegacza, zarówno zawodowca, jak i amatora. Mają same zalety i brak jakichkolwiek wad, dlatego też stanowią podstawowy ubiór dla wszystkich sportowców. Wśród ich plusów, warto wymienić doskonałą cyrkulację powietrza, elastyczny materiał nie krępujący ruchów, a także kompresyjne ...

Legginsy do biegania to najistotniejsza część ubioru treningowego każdego biegacza, zarówno zawodowca, jak i amatora. Mają same zalety i brak jakichkolwiek wad, dlatego też stanowią podstawowy ubiór dla wszystkich sportowców. Wśród ich plusów, warto wymienić doskonałą cyrkulację powietrza, elastyczny materiał nie krępujący ruchów, a także kompresyjne działanie oraz niezwykle atrakcyjną stylistykę - idealną do biegania po mieście i na siłowni. Wybierz już dziś swoje nowe legginsy do biegania na siłownię i nie tylko!

Czy legginsy do biegania są lepsze niż spodnie dresowe?

Warto zacząć od samego początku, mianowicie od tkaniny. “Dresy” zazwyczaj stworzone są z bawełny, czasami z niewielkim dodatkiem poliestru. Z kolei legginsach do biegania Poundout postawiliśmy na połączenie poliestru oraz elastanu. Spodnie dresowe nie wykazują jakichkolwiek właściwości termoaktywnych, dlatego zarówno pot, jak i wilgoć nie wydostają się na zewnątrz. A to prowadzi do powstawania plam oraz uczucia oklejenia ciała mokrym materiałem.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Legginsy do biegania na siłownię chronią także przed urazami, gdyż mocno przylegają do ciała i dają efekt drugiej skóry. Zapobiegają otarciom i zakażeniu powstałych ran bakteriami. Ponadto legginsy do biegania są bardzo wygodne. Spodnie dresowe często gniotą i uwierają w newralgicznych miejscach, tym samym nie dając pełnego komfortu ruchowego, zaś w legginsach sprawa ma się zupełnie odwrotnie.

Równie istotne jest bezpieczeństwo. Spodnie dresowe mają zazwyczaj dość szerokie nogawki, które mogą się zaczepić o urządzenia. Ma to szczególne znaczenie na siłowni podczas biegania. W przypadku legginsów, problem ten nie występuje.

Co jeszcze warto wiedzieć o legginsach do biegania na siłownię?

Legginsy na siłownię są bardzo atrakcyjne i wiedzą o tym zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści, którzy biegają dla poprawienia własnego samopoczucia. Osoba ćwicząca w legginsach do biegania na siłownię wygląda bardzo profesjonalnie i z pewnością zwraca na siebie uwagę. Dzięki hasłom motywacyjnym lub wzorom umieszczonym na nogawkach, można także ukazać swoje zainteresowanie modą i stylem. W Poundout wszystkie nadruki wykonane są metodą sublimacji.

Zamów już dziś najlepsze legginsy do biegania Poundout!

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze legginsy do biegania na siłownię i nie tylko. Wszystkie są wykonane z użyciem najlepszych materiałów i splotów, a także zostały zszyte trwałymi nićmi, które są odporne na rozerwanie. Ponadto za pomocą specjalnej techniki szycia osiągnęliśmy ich płaski profil, który nie prowadzi do powstawania odcisków czy uszkodzeń skóry. Skorzystaj z oferty Poundout i zamów wszystkie legginsy do biegania!