79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

Rashguardy Marvel

- liczba produktów: 15

Rashguard to element górnej garderoby, który służy głównie do ochrony skóry przed uszkodzeniami wskutek kontaktu z twardą powierzchnią. Są wybierane zarówno przez zawodowców, jak i osoby zainteresowane sportem jedynie hobbystycznie. Dzięki ich właściwościom dosłownie nie mają sobie równych. Warto zwrócić uwagę także na ich styl. Rashguardy Marve...

Rashguard to element górnej garderoby, który służy głównie do ochrony skóry przed uszkodzeniami wskutek kontaktu z twardą powierzchnią. Są wybierane zarówno przez zawodowców, jak i osoby zainteresowane sportem jedynie hobbystycznie. Dzięki ich właściwościom dosłownie nie mają sobie równych. Warto zwrócić uwagę także na ich styl. Rashguardy Marvel są jednymi z najciekawszych w naszej ofercie i musisz je poznać z bliska!

Rashguardy Marvel - siła i moc zamknięte w koszulce

Rashguardy Marvel zostały wykonane z tkaniny identycznej co nasze najlepsze modele, mianowicie z połączenia poliestru oraz elastanu. Dzięki temu mają niezrównane właściwości techniczne. Ściśle przylegają do ciała i tym samym dają efekt drugiej skóry. Znakomicie izolują ciało ćwiczącego od wszelkich urządzeń, czym zapewniają wzorową ochronę przed zakażeniami, czy zabrudzeniem już istniejącej rany. Rashguardy na siłownię Marvel zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, lecz także siłę!

Są one obcisłe i bardzo mocno dopasowane, wykazują zatem działanie kompresyjne. Rashguardy Marvel wywołują stały ucisk na mięśnie pod spodem, dzięki czemu dociera do nich więcej krwi oraz tlenu. Muskuły stają się bardziej nasycone, wydajne i mocniejsze. W samej sile z pewnością pomogą Ci umieszczone na froncie nadruki przedstawiające znane postacie, wykonane metodą sublimacji, która zapewnia im trwałość na wypłowienie wskutek kontaktu z potem i promieniami słonecznymi.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Wygląd Rashguardów na siłownię Marvel

Moc, siła, odwaga i przygody to domena firmy Marvel. Marka należy do korporacji The Walt Disney Company i stała się sławna za sprawą wielu publikacji (wcześniej komiksowych, a teraz zekranizowanych). Spod skrzydeł marki, a właściwie spod deski kreślarskiej, wyszły takie postacie jak The Punisher, Hulk, Captain America i wielu innych ulubieńców młodzieży i dorosłych. W naszym sklepie znajdziesz Rashguardy na siłownię Marvel z wizerunkami tych postaci przedstawionych na różne, lecz zawsze ciekawe sposoby. Dodają siły, animuszu i wytrzymałości. Jesteś na to gotowy?

Rashguardy Marvel i inne zalety

Znakomitą cechą Rashguardów Marvel jest także fakt, iż odprowadzają pot i wilgoć ze skóry. Równie istotne jest użycie płaskich szwów, które nie wywołują podrażnień i powstawania odcisków, jak i uwydatnianie atrybutów męskiego ciała wskutek anatomicznego dopasowania produktu. Zamów już dziś najlepsze Rashguardy na siłownię Marvel i skorzystaj z ich ochrony i możliwości poprawienia wyników siłowych i wytrzymałościowych.