79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Rashguardy bez rękawów

- liczba produktów: 30

Rashguardy bez rękawów to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko na siłownię, ale także do dosłownie wszystkich sportów. Zapewniają pełen zakres ruchów, odprowadzają ze skóry pot oraz wilgoć, a także bardzo atrakcyjnie wyglądają. Ich główną zaletą jest jednak możliwość ochrony przed otarciami, zakażeniami skóry i innymi problemami wynikającymi z inte...

Rashguardy bez rękawów to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko na siłownię, ale także do dosłownie wszystkich sportów. Zapewniają pełen zakres ruchów, odprowadzają ze skóry pot oraz wilgoć, a także bardzo atrakcyjnie wyglądają. Ich główną zaletą jest jednak możliwość ochrony przed otarciami, zakażeniami skóry i innymi problemami wynikającymi z intensywnego treningu, szczególnie w sportach kontaktowych. Poznaj najlepsze rashguardy bez rękawów Poundout!

Zalety i cechy rashguardów bez rękawów

Rashguardy na siłownię bez rękawów Poundout zostały wykonane z trwałej mieszanki poliestru i elastanu, która wykazuje wiele pozytywnych właściwości dla trenującego. Do najważniejszych należy ochrona skóry przed uszkodzeniami. Z pewnością każdy trenujący doskonale zna uczucie zdarcia naskórka czy to w trakcie treningu na siłowni, czy podczas bliskiego kontaktu z przeciwnikiem na macie podczas sztuk walki. Czasami takie uszkodzenia skutkują wielodniowym wyłączeniem z treningów.

Rashguardy na siłownię bez rękawów mają także inne zalety. Doskonale odprowadzają z ciała pot oraz wilgoć i przyczyniają się do bardziej komfortowego treningu. Nie ograniczają zakresu ruchu i zapewniają stuprocentową sprawność podczas najbardziej wymagających ćwiczeń. Rashguardy bez rękawów mają także płaskie szwy, które nie wywołują jakichkolwiek odcisków. Ponadto bakterie obecne na przyrządach używanych przez dziesiątki trenujących nie przedostają się na nasze ciało.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Stylistyka rashguardów bez rękawów

Rashguardy bez rękawów mają także wiele zalet w kwestii stylistyki. Są bardzo atrakcyjne głównie za sprawą doskonałych kolorów oraz ciekawych nadruków. Barwy użyte do produkcji poszczególnych modeli mogą być spokojne i stonowane, ale też bardzo intensywne, a wybór danego wariantu zależy tylko i wyłącznie od upodobań danej osoby. Ponadto nadruki i wzory zostały wykonane metodą sublimacji, która zapewnia im odporność na częsty kontakt z potem, matą treningową, czy promieniowaniem słonecznym UV.

Rashguardy bez rękawów są lepsze niż tradycyjne koszulki z bawełny?

Zdecydowanie tak! Bawełna sama w sobie jest twarda i niezbyt rozciągliwa, tym samym w dużym stopniu krępuje ruchy. Ponadto nie chroni przed otarciami, gdyż nie przylega do ciała tak ściśle, jak rashguardy bez rękawów. Kolejną wadą bawełnianych tank-topów jest chłonięcie wilgoci i potu. Już po kilku minutach intensywnego treningu koszulka mocno nim nasiąka i staje się nieprzyjemna i bardzo niewygodna. W dodatku plamy potu są mocno widoczne przez cały trening. Dlatego zamów już dziś rashguardy na siłownię bez rękawów Poundout, które zdecydowanie ułatwią Ci ciężki trening!