Tank topy personalizowane

Personalizacja jest u nas możliwa także w przypadku tank topów! Różne kroje, materiały i wersje damskie oraz męskie. bezrękawniki i tank topy z własnym nadrukiem lub logo są teraz dostępne dla każdego klubu, drużyny lub firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy przygotowali darmowy projekt z indywidualnym nadrukiem.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Tank topy personalizowane z logo i własnym wzorem

Praktyczne tank topy lub bezrękawniki z możliwością nałożenia dowolnej grafiki to coraz częściej wybierane produkty przez właścicieli klubów sportowych lub siłowni. Koszulki tank top z własnym nadrukiem to wyróżnik dla kulturystów, fitnesek i trenujących na siłowni na poziomie amatorskim. Oprócz wysokiej jakości materiałów, tego typu odzież produkowana jest z zastosowaniem nowoczesnych metod. Nasza szwalnia dysponuje różnymi materiałami, krojami męskimi i damskimi oraz ciekawymi fasonami dopasowywanymi do potrzeb zamawiającej drużyny. Kupując tank topy z własnym logo, można dowolnie spersonalizować wygląd bezrękawnika i dopasować go do swoich własnych kryteriów.

Tank topy z nadrukiem na zamówienie co je wyróżnia?

Koszulki tank top z nadrukiem dostępne są w różnych wersjach. Jedna to wersja bawełniana, a druga to dry expert czyli wysokiej klasy, zaawansowany technologicznie materiał termoaktywny, składający się w 92% poliestru, a w pozostałych 8% z elastanu. Zastosowane materiały sprawiają, że odzież jest wysoce elastyczna i odporna, a nadruk jest niezniszczalny, bo wykonany metodą sublimacji. Do elementów, jakimi wyróżniają się tank topy z własnym nadrukiem w wersji dry expert zaliczamy:

  • Wysoka trwałość;
  • Właściwości kompresyjne;
  • Elastyczny i oddychający materiał;
  • Wielofunkcyjność.

 Bezrękawnik lub tank top z własnym logo to dobry wybór, dla klubów, którego zawodnicy udają się do ciepłych krajów, startują w miesiącach letnich w Polsce lub po prostu trenują sporty sylwetkowe i chcą reprezentować swoje kluby, siłownie lub sponsorów nie tylko atletyczną sylwetką, ale także logotypem. Niewidoczne szwy, duża gama rozmiarów oraz konkurencyjna cena — to cechy, dla których warto zaopatrzyć się w tank topy z dowolnym nadrukiem.

Dla kogo przeznaczone są tank topy? Własny wzór to innowacja!

Nowoczesne tank topy z nadrukiem są teraz na wyciągnięcie ręki, to świetna okazja, aby podkreślić swoją przynależność do drużyny i odrębność od innych teamów. Skontaktuj się z nami, przygotujemy darmowy projekt oraz wycenę.