79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Spodnie do crossfitu

- liczba produktów: 39

Strój treningowy jest bardzo istotny i ma duże znaczenie w osiąganiu dobrych wyników. Liczy się w szczególności podczas crossfitu. Z natury crossfit to bardzo intensywny trening, który ma nieco większą złożoność niż trening siłowy, jest od niego mniej monotonny i bardziej interesujący. Podczas poszczególnych ćwiczeń należy w jego przypadku zadba...

Strój treningowy jest bardzo istotny i ma duże znaczenie w osiąganiu dobrych wyników. Liczy się w szczególności podczas crossfitu. Z natury crossfit to bardzo intensywny trening, który ma nieco większą złożoność niż trening siłowy, jest od niego mniej monotonny i bardziej interesujący. Podczas poszczególnych ćwiczeń należy w jego przypadku zadbać o idealny komfort. Dobrze sprawdzą się między innymi spodnie do crossfitu, które mają budowę oraz rozwiązania techniczne odpowiednie do wykonywania tego sportu. Zobacz koniecznie wszystkie modele w sklepie Poundout!

Spodnie do crossfitu – wygodne, komfortowe i bezpieczne

Podczas wyboru spodni do crossfitu należy zwrócić uwagę na ich rozmiar, gdyż to w głównej mierze właśnie od niego zależy komfort podczas wykonywania bardzo intensywnych ćwiczeń. Zwróć koniecznie uwagę na ich szerokość w pasie oraz długość. Pamiętaj, że spodnie do crossfitu są bardzo rozciągliwe, gdyż mają formę legginsów. Dzięki temu zapewniają ogromną swobodę ruchów i podczas crossfitu doskonale spełniają swoje zadanie.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów

Spodnie do crossfitu Poundout są wykonane z mieszanki poliestru oraz elastanu, która gwarantuje im ogromną rozciągliwość. Dzięki temu spodnie w żaden sposób nie ograniczają ruchu, nawet podczas intensywnych treningów crossfitu. Nie wypychają się w nich ani kolana, ani pośladki, a dzięki mocnej gumce nie zsuwają się także z pasa. Sam materiał pełni jeszcze kilka innych funkcji. Doskonale odprowadza pot oraz wilgoć dzięki termoaktywności, a także działa kompresyjnie i wzmacnia mięśnie podczas długotrwałych sesji treningowych.

Jakie spodnie do crossfitu warto kupić?

Wcześniej za najlepsze spodnie treningowe uznawało się szerokie dresy, jednak wraz z nadejściem mody na dopasowaną odzież sportową, preferencje zmieniły się na obcisłe spodnie do crossfitu. Wszystkie modele naszej firmy Poundout znakomicie podkreślają sylwetkę. Dbamy bowiem o to, aby trenujący nie myślał o braku komfortu, lecz mógł się skupić na dobrej technice ćwiczeń. Zwróć koniecznie uwagę na kolorystykę. W naszym sklepie firmowym znajdziesz modele bardzo kolorowe, jak i bardziej stonowane, a nawet modele dla patriotów.

Zamów koniecznie spodnie do crossfitu Poundout

Oferujemy jedynie odzież sportową najwyższej jakości. Nie uznajemy jakichkolwiek kompromisów, dlatego nasze produkty są uwielbiane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. Jakość widać nie tylko po materiale, lecz także po szwach oraz ściągaczach, które nie tracą nic ze swoich pierwotnych właściwości, nawet po latach użytkowania. Zamów już dziś spodnie do crossfitu Poundout i skorzystaj z niskich cen, szybkiej dostawy i znakomitej obsługi.