79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

Koszulki do crossfitu

- liczba produktów: 116

Odzież sportowa odpowiada za komfort wykonywania treningów i tym samym także za osiągane efekty. Koszulki do crossfitu są wszechstronne i zapewniają wygodne treningi crossfitu, czyli sportu o dużej aktywności, będącego zamiennikiem do ćwiczeń na siłowni. Są rozciągliwe, leżą bardzo blisko ciała oraz doskonale chłoną pot i wydalają go na zewnątrz...

Odzież sportowa odpowiada za komfort wykonywania treningów i tym samym także za osiągane efekty. Koszulki do crossfitu są wszechstronne i zapewniają wygodne treningi crossfitu, czyli sportu o dużej aktywności, będącego zamiennikiem do ćwiczeń na siłowni. Są rozciągliwe, leżą bardzo blisko ciała oraz doskonale chłoną pot i wydalają go na zewnątrz, dzięki czemu nie wychładzają organizmu. Sama koszulka z kolei nie klei się do ciała. Najlepsze modele sportowych koszulek do crossfitu znajdziesz w sklepie Poundout – specjalisty w dziedzinie ubrań sportowych.

Koszulki do crossfitu – cechy i właściwości

Wszystkie koszulki do crossfitu mają w głównej mierze zapewniać trenującemu pełen komfort podczas uprawiania tego intensywnego sportu. Dzięki materiałowi (poliester oraz elastan) nie rozciągają się podczas ćwiczeń, a wzmocnione szwy dbają o to, by ubranie pozostało w fabrycznym stanie przez wiele lat po zakupie. Same szwy są również płaskie, dzięki czemu nie wpijają się w ciało. Sportowe koszulki do crossfitu Poundout występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do własnych wymiarów.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 116 elementów

Koszulki do crossfitu odprowadzają na zewnątrz pot oraz wilgoć i ciepłe powietrze ogrzane przez ciało. Dzięki odpowiedniej strukturze ciało ma ciągły dostęp do świeżego powietrza z zewnątrz. Tym samym sportowe koszulki do crossfitu zapewniają komfort termiczny zawodnikowi. Równie istotna jest pełna stabilność koszulek do crossfitu Poundout, które nawet podczas intensywnych ćwiczeń pozostają na swoim miejscu.

Dlaczego sportowe koszulki do crossfitu są tak uwielbiane?

Poza powyższymi cechami liczy się także możliwość przykrycia własnego ciała. Sportowe koszulki do crossfitu mają różne formy, od tradycyjnego t-shirtu, aż po mocno wycięte tank topy. Dzięki temu można wybrać taki wariant, który pozwoli nam czuć się nie tylko modnie, ale także wygodnie.

Często crossfit wykonuje się w większych grupach, co dla wielu osób (szczególnie na początku) może nie być zbyt komfortowe. Zakrycie ciała koszulką do crossfitu jest wówczas najlepszym rozwiązaniem, w dodatku bardzo atrakcyjnym stylistycznie.

Czy warto wybrać koszulki do crossfitu Poundout?

Tworzymy ubrania sportowe z pasją, dlatego nasze produkty są przemyślane i wykonane z doskonałych materiałów, dzięki czemu spełniają wymagania wszystkich, również zawodowców. Sportowe koszulki do crossfitu zapewniają stuprocentową ochronę przed brakiem komfortu, zwiększają pewność siebie dzięki dopasowaniu, a także są niezwykle trwałe. Zamów swoją już dziś!