79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Koszulki do biegania

- liczba produktów: 126

Bieganie to rodzaj sportu, który mogą uprawiać osoby w każdym wieku. Zanim jednak przejdziemy do codziennych maratonów, warto zadbać o odpowiednią odzież sportową, by wybrany strój był zarówno komfortowy, jak i odporny na uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu internetowego Poundout znajdziesz szeroki wybór elementów garderoby, a wśród nich wysok...

Bieganie to rodzaj sportu, który mogą uprawiać osoby w każdym wieku. Zanim jednak przejdziemy do codziennych maratonów, warto zadbać o odpowiednią odzież sportową, by wybrany strój był zarówno komfortowy, jak i odporny na uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu internetowego Poundout znajdziesz szeroki wybór elementów garderoby, a wśród nich wysokiej jakości koszulki do biegania. Sprawdź już dziś wszystkie modele i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Koszulki do biegania jakie powinny być?

Koszulki do biegania powinny mieć przede wszystkim właściwości termoaktywne. Dzięki temu stanowią bardzo funkcjonalny element garderoby każdego biegacza. Co oznacza ich termoaktywność? Żeby się tego dowiedzieć, wystarczy w pierwszej kolejności przyjrzeć się z bliska materiałowi o specjalnej strukturze, która odpowiada za wzorową regulację temperatury ciała, a także za utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Takie działanie pozwoli zabezpieczyć się przed przegrzaniem, nawet podczas intensywnego treningu i biegu na długich dystansach.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 126 elementów

Oferowane w naszym sklepie sportowe koszulki do biegania są wykonane z materiałów oddychających, co przyczynia się do zwiększenia komfortu podczas maratonu. Dzięki temu skóra jest sucha, a my nie odczuwamy dyskomfortu w postaci mokrej odzieży klejącej się do ciała. Te właściwości tkaniny sprawiają również, że skóra nie jest podatna na bolesne odparzenia, które mogą wyłączyć z treningu na jakiś czas.

Sportowe koszulki do biegania – wybierz idealny model dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz sportowe koszulki do biegania dostępne w wielu fasonach i rozmiarach, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze idealny model dla siebie. Ich materiał jest szybkoschnący, co sprawia, że nie pojawiają się na nim nieestetyczne plamy potu mogące obniżyć komfort, szczególnie u osób, którym zależy na dobrej prezencji swojego stroju sportowego.

Koszulki do biegania – idealne na trening

Faktem jest, że koszulki do biegania sprawdzą się nie tylko w maratonach, ale również w wielu innych dyscyplinach sportowych. Możesz zatem wykorzystać je także na wędrówki górskie, jazdę na rowerze, czy też trening na siłowni. Są niezwykle uniwersalne – atrakcyjne nadruki pozwolą podkreślić osobisty styl, a wzory nie ścierają się pod wpływem wilgoci i promieniowania UV, a ich trwałość zawdzięczana jest metodzie sublimacji.