79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Spodenki termoaktywne

- liczba produktów: 26

Termoaktywne spodenki zapewniają pełen komfort ruchu i są przy tym bardzo wygodne także w kwestii termicznej. Służą bowiem między innymi do odprowadzania z ciała potu oraz nadmiaru wilgoci, czyli czynników, które w dużym stopniu przeszkadzają podczas treningu. Uczucie oklejenia ciała koszulką oraz zbyt dużego gorąca towarzyszą trenującym już od ...

Termoaktywne spodenki zapewniają pełen komfort ruchu i są przy tym bardzo wygodne także w kwestii termicznej. Służą bowiem między innymi do odprowadzania z ciała potu oraz nadmiaru wilgoci, czyli czynników, które w dużym stopniu przeszkadzają podczas treningu. Uczucie oklejenia ciała koszulką oraz zbyt dużego gorąca towarzyszą trenującym już od wielu lat i zmniejszają komfort, natomiast termoaktywne spodenki zdecydowanie go poprawiają. Izolują nogi od przyrządów i zapewniają przy tym pełen zakres ruchu. Jednak najważniejsza jest cyrkulacja powietrza.

Spodenki termoaktywne - dlaczego są tak pożądane?

Termoaktywne spodenki są doskonałe pod wieloma względami. Skóra na nogach poci się praktycznie tak samo, jak skóra na torsie. Wywołuje to mnóstwo dyskomfortu zarówno ze strony fizycznej, jak i psychicznej. Do najważniejszych problemów należy między innymi uczucie oklejenia ciała mokrą bawełną. Drugim kłopotem są plamy na spodniach, które wyglądają bardzo nieestetycznie.

Spodenki termoaktywne zapewniają zlikwidowanie powyższych problemów i zastąpienie ich pełnym komfortem. Zostały wykonane z trwałego materiału (poliester z elastanem), który zapewnia wiele pozytywnych cech praktycznych. Tkanina doskonale odprowadza ze skóry pot, który wyparowuje na jej powierzchni, nie zaś na skórze. Ponadto, materiał zapewnia stałą i ciągłą cyrkulację powietrza. Innymi słowy - spodnie termoaktywne na siłownię zapewniają stuprocentowy komfort cieplny.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Termoaktywne spodenki - chronią ciało przed urazami

Termoaktywne spodenki są niezwykle wygodne i doskonale odprowadzają pot. To jednak nie wszystkie ich zalety. Służą bowiem również jako ochrona. Materiał bardzo ściśle przylega do powierzchni nóg, dzięki czemu chroni je przed mikrourazami w postaci otarć czy zadrapań, np. wskutek bliskiego kontaktu z urządzeniami na siłowni. Zapewniają również ochronę przed bakteriami i zarazkami, znajdującymi się na niehigienicznych ławeczkach. Niektóre modele mają w dodatku materiał wykazujący właściwości kompresyjne, który wzmacnia mięśnie i bardziej je dotlenia.

Poznaj najlepsze spodenki termoaktywne Poundout!

Spodenki termoaktywne na siłownię Poundout cechuje perfekcyjnie dobrana długość, zakrywają bowiem większą część ud, lecz nie nachodzą aż na kolano. Dzięki temu spodenki zupełnie nie przeszkadzają w treningu. Warto także wiedzieć, że są bardzo atrakcyjne, głównie dzięki nowoczesnej stylistyce i wielu kolorom oraz wzorom do wyboru. Spodenki termoaktywne Poundout występują w wersji damskiej oraz męskiej i podkreślają sylwetkę obu płci. Zamów już dziś swój nowy model!