79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Legginsy sportowe

- liczba produktów: 46

Podczas treningów i profesjonalnych zawodów liczą się nie tylko umiejętności i talent - równie istotne są ubrania. Legginsy sportowe na siłownię zaliczają się do kategorii dolnej części garderoby i pełnią bardzo wiele istotnych funkcji. Mają działanie kompresyjne, chronią przed uszkodzeniami ciała wskutek kontaktu z urządzeniami lub innymi zawod...

Podczas treningów i profesjonalnych zawodów liczą się nie tylko umiejętności i talent - równie istotne są ubrania. Legginsy sportowe na siłownię zaliczają się do kategorii dolnej części garderoby i pełnią bardzo wiele istotnych funkcji. Mają działanie kompresyjne, chronią przed uszkodzeniami ciała wskutek kontaktu z urządzeniami lub innymi zawodnikami, a także są niezwykle wygodne i bardzo przyjemne w dotyku. Sportowe legginsy na siłownię Poundout są jednymi z najlepszych, dlatego zamów je już dziś i ciesz się komfortowym i efektywnym treningiem!

Legginsy na siłownię sportowe - cechy i funkcjonalność

Legginsy sportowe na siłownię Poundout są wykonane z trwałego materiału o bardzo wysokim poziomie elastyczności. Jest to połączenie włókien poliestrowych z elastanem. Tkanina jest doskonale przemyślana pod kątem technicznym. Skutecznie odprowadza pot i wilgoć na zewnątrz spodni, dzięki czemu chroni ciało przed wychłodzeniem i zarazem zapewnia komfort. Wielu ćwiczących z pewnością doskonale zna uczucie ćwiczenia w mokrych spodniach, które sklejają się z ciałem i utrudniają wykonywanie ćwiczeń.

Sportowe legginsy na siłownię chronią przed uszkodzeniami skóry, np. wskutek bliskiego kontaktu z matą podczas treningu sztuk walki. Ponadto mogą być używane w crossficie lub na siłowni. Stanowią bowiem bardzo trwałą i bezpieczną barierę dla bakterii i zanieczyszczeń i dlatego warto je stosować także wtedy, gdy na naszym ciele jest już jakaś rana lub nacięcie. Legginsy na siłownię sportowe są bardzo mocno dopasowane do ciała i mają działanie uciskowe. Dzięki temu wzmacniają mięśnie i umożliwiają osiąganie jeszcze lepszych wyników treningowych.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów

Legginsy sportowe na siłownię? Tylko w Poundout!

Nasze sportowe legginsy na siłownię są bardzo wytrzymałe i na pewno podołają najcięższym treningom. Duże znaczenie mają w tym wypadku między innymi trwałe szwy, które w dodatku są płaskie i nie wpijają się w ciało. Wszystkie modele mają anatomiczne dopasowanie, czyli podkreślają najlepsze atrybuty męskiej sylwetki. W legginsach na siłownię sportowych uda i łydki wydają się większe i bardziej napompowane.

Liczy się również styl i design

Legginsy sportowe na siłownię Poundout cechuje bardzo ciekawe wzornictwo, które sprawdzi się w każdym przypadku. Lubisz odzież w intensywnych barwach lub taką, która jest stonowana i nie wyróżnia się z tłumu? Oba warianty znajdziesz właśnie w Poundout w najlepszych wydaniach! Znajdziesz na nich nadruki (z hasłami motywacyjnymi lub wzorami) wykonane metodą sublimacji, która zapewnia im trwałość na blaknięcie i płowienie wskutek częstego prania. Zamów już dziś najlepsze sportowe legginsy na siłownię!