Rashguardy

- liczba produktów: 125

W Poundout znajdziesz praktycznie każdy element ubioru przeznaczony do wykonywania aktywności fizycznej, a wśród nich także rashguardy męskie i damskie na siłownię, możliwe do wykorzystania również podczas biegania i sztuk walki. Wszystkie cechuje znakomita jakość, zostały bowiem wykonane z doskonałych tkanin i mają rewelacyjne właściwości ochro...

W Poundout znajdziesz praktycznie każdy element ubioru przeznaczony do wykonywania aktywności fizycznej, a wśród nich także rashguardy męskie i damskie na siłownię, możliwe do wykorzystania również podczas biegania i sztuk walki. Wszystkie cechuje znakomita jakość, zostały bowiem wykonane z doskonałych tkanin i mają rewelacyjne właściwości ochronne i pomocnicze podczas długotrwałych treningów. Co więcej, służą także jako element stylizacyjny i zwracają na siebie uwagę zarówno na siłowni, jak i poza nią. Koniecznie poznaj najlepsze rashguardy Poundout i wybierz swój nowy model!

Po co rashguardy damskie i męskie?

Słowo “rashguard” stanowi zlepek dwóch angielskich słów, mianowicie “rash” (wysypka) oraz “guard” (ochrona), co też wiele mówi o tej części odzieży. Powstała bowiem po to, aby chronić surferów przed dużym natężeniem światła słonecznego oraz działaniem piasku i słonej wody, co w połączeniu często wywoływało wysypki i objawy uczulenia. Teraz jednak rashguardy damskie są stosowane jako pewna ochrona przed uszkodzeniami skóry wskutek treningów w różnej formie, zarówno podczas biegania, jak i sportów walki czy crossfitu.

Rashguardy męskie (oraz oczywiście wersje damskie) skutecznie chronią ciało przed bardzo niebezpiecznymi zakażeniami oraz niewielkimi obrażeniami, które jednak potrafią wyłączyć z treningu na pewien czas.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 125 elementów

Rashguardy męskie - cechy i charakterystyka

Rashguardy damskie na siłownię (a także męskie) są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, zazwyczaj złożonej z poliestru oraz elastanu. Te dwa materiały zapewniają produktowi doskonałą sprężystość i tym samym w żaden sposób nie krępują ruchów. Co więcej są także bardzo trwałe, dzięki czemu chronią naskórek nawet przy bezpośrednim starciu z dość ostrymi przedmiotami. W przypadku siłowni ma to ogromne znaczenie. Pomagają w tym również płaskie szwy, które nie podrażniają skóry wskutek dużego ucisku.

Rashguardy i ich wygląd oraz styl

Rashguardy męskie na siłownię zazwyczaj wyglądają bardzo męsko i podkreślają muskulaturę. Znajdziemy na nich nadruki z motywacyjnymi hasłami lub wzory o dość wymownej stylistyce. Przeważnie mają ciemne barwy. Z kolei rashguardy damskie na siłownię zwykle mają nieco lżejszy design i więcej kolorów do wyboru. Występują również w formie topów, tank-topów oraz koszulek z krótkim lub z długim rękawem. Niezależnie jednak od płci i upodobań, wszystkie rashguardy Poundout są perfekcyjnie wykonane. Zamów już dziś!