Tank Top Stringer męski FORCE biały/moro

  • Stan magazynowy: Dostępny
Biała koszulka na ramiączkach z panelami i lamówką w wojskowym kamuflażu. Do tego na przodzie, jak wszystkie tank topy z serii męskiej Force logotyp marki Poundout w militarnym stylu. Stringer męski FORCE w kolorach biały/moro to model łączący w jednej koszulce prostotę ze skomplikowaniem w postaci drobnych detali i szczegółów, to jest to czego może oczekiwać od naszych tank topów.
  • 89,00 zł


- 100% bawełny

- Najwyższa jakość wykonania

- Nadruk z przodu i z tyłu

- Unikatowe wzornictwo

- Tkana naszywka z przodu u dołu 

- Kontrastowe panele boczne

 Wielbiciele wszelkich sportów uprawianych wewnątrz, często w dusznych pomieszczeń niewątpliwie znają męskie tank topy, zwane inaczej bezrękawnikami. Dają one dużo więcej swobody niż inna odzież, poprzez odsłonięcie maksymalnej ilości powierzchni ciała. To sprawia, że są tak lubiane nie tylko przez sportowców, którzy potrzebują dużo większej niż zwykle wentylacji, ale także dzięki skąpości, odzież ta może być używana jako gymwear i doskonale prezentuje się na sportowcach trenujących sporty siłowe.

Poza tym, koszulka męska na ramiączkach ma elementy moro i wykonana jest z najwyższej jakości materiału, która zapewnia dodatkowy komfort. Wszystkim użytkownikom tradycyjnych bawełnianych koszulek polecamy nasze tank topy na siłownię, różnica jest kolosalna a komfort niewspółmierny.

Niektórzy z was na pewno znajdą powiedzenie: "i wtedy pojawiam się ja, cały na biało...". Powiedzenie, które pojawiło się ostatnio ma sugerować, że autor, tej wypowiedzi pojawia się i ratuje trudną sytuację albo co najmniej ją rozwiązuje, dokonując tego w świetle blasku i chwały, który zarezerwowany jest dla dobrych sił nadprzyrodzonych. Przyznacie na pewno, że pomimo powszechności występowania, kolor ten kojarzony jest również wyróżnianiem się. Pomimo, że stosowany z jednej strony jest kolorem powszechnym, o czym świadczy stosowanie go do koszulek i tanktopów wełnianych i bawełnianych używano 100 lat temu oraz wcześniej. Z drugiej zaś strony, jeżeli materiał jest najwyższej jakości, prezentuje sobą szyk. Stanowi kolor munduru galowego, tropikalnego Marynarzy służących w Marynarce Wojennej III RP, jak również występował w mundurach tejże formacji w II RP, kojarzony również z mundurami oficerskimi Marynarki Wojennej Armii Stanów Zjednoczonych jest synonimem wyróżnienia i splendoru.

Proponowany w naszym sklepie z odzieżą militarną i sportową stringer dzięki swojej kolorystyce łączy prestiżowy kolor biały z gustownymi elementami moro. Nasz  męski tank top jest bardzo ciekawym połączeniem odzieży militarnej, w tym przypadku typowo roboczej, przeznaczonej do ciężkiej pracy  wraz z dobrym smakiem i elegancją, dającą możliwość wyróżnienia się.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha