Tank Top Stringer męski FORCE biały/moro

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Biała koszulka na ramiączkach z panelami i lamówką w wojskowym kamuflażu. Do tego na przodzie, jak wszystkie tank topy z serii męskiej Force logotyp marki Poundout w militarnym stylu. Stringer męski Force w kolorach biały/moro to model łączący w jednej koszulce prostotę ze skomplikowaniem w postaci drobnych detali i szczegółów, to jest to czego możesz oczekiwać od naszych tank topów.
  • 89,00 zł
  • 62,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł

  • 100% bawełny;
  • Najwyższa jakość wykonania;
  • Nadruk z przodu i z tyłu;
  • Unikatowe wzornictwo;
  • Tkana naszywka z przodu u dołu;
  • Kontrastowe panele boczne.

Męskie tank topy i maksymalna wentylacja ciała

 Wielbiciele wszelkich sportów uprawianych na salach, często w dusznych pomieszczeniach niewątpliwie znają męskie tank topy, często zwane inaczej bezrękawnikami. Dają one dużo więcej swobody niż inna odzież, dzięki odsłonięciu maksymalnej ilości powierzchni ciała. To sprawia, że są lubiane nie tylko przez sportowców, którzy potrzebują dużo większej niż zwykle wentylacji, ale także dzięki skąpości, odzież ta może być używana jako gymwear i doskonale prezentuje się na sportowcach trenujących sporty siłowe.

Biały męski tank top sportowy Force

 Koszulka męska na ramiączkach ma elementy moro i wykonana jest z najwyższej jakości materiału, która zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Wszystkim zwolennikom tradycyjnych bawełnianych koszulek polecamy nasze męskie tank topy na siłownię, różnica jest kolosalna a komfort niewspółmierny.
Niektórzy na pewno znajdą powiedzenie: "i wtedy pojawiam się ja, cały na biało...". Powiedzenie ma sugerować, że autor, tej wypowiedzi pojawia się i ratuje trudną sytuację albo co najmniej ją rozwiązuje, dokonując tego w świetle blasku i chwały, który zarezerwowany jest dla dobrych sił nadprzyrodzonych. Pomimo powszechności występowania, kolor ten kojarzony jest również wyróżnianiem się. Pomimo, że stosowany z jednej strony jest kolorem powszechnym, o czym świadczy stosowanie go do koszulek i tank topów bawełnianych, to używano 100 lat temu oraz wcześniej.


 Z drugiej zaś strony, jeżeli materiał jest najwyższej jakości, prezentuje sobą szyk. Stanowi kolor munduru galowego, tropikalnego Marynarzy służących w Marynarce Wojennej III RP, jak również występował w mundurach tejże formacji w II RP. Kojarzony również z mundurami oficerskimi Marynarki Wojennej Armii Stanów Zjednoczonych jest synonimem wyróżnienia i splendoru.


Elementy militarne w koszulce tank top Force

 Proponowany w naszym sklepie z odzieżą militarną i sportową stringer, dzięki swojej kolorystyce łączy prestiżowy kolor biały z gustownymi elementami moro. Nasz  męski tank top jest bardzo ciekawym połączeniem odzieży militarnej,  przeznaczonej do ciężkiej pracy wraz z dobrym smakiem i elegancją, dającą możliwość wyróżnienia się np. podczas ćwiczeń.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować