Koszulka na siłownię termoaktywna męska na siłownię do trójbóju SQUAT DEADLIFT BENCH Zobacz większe

Poundout

Rashguard SQUAT DEADLIFT BENCH SUB-SKIN tech.


Nowy

Szaro niebieski męski rashguard wpadający w srebrny. Trójbojowe przesłanie Squat, deadlift, bench czyli przysiad, martwy ciąg i wyciskanie leżąc. Hasło na koszulce termoaktywnej przyświeca także osobom ćwiczących crossfit. Koszulki kompresyjne używane są też do biegania, oraz sportów i sztuk walki np. mma czy bjj. Rób formę w rashguardach z technologią DryExeprt i czuj się dobrze cały trening.

Więcej szczegółów

rashguard koszulka kompresyjna treningowa na siłownię crossfit

Wersja SUB-SKIN tech. -lekka, niewiarygodnie mocna tkanina, czujesz się jak w drugiej skórze!

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

Trójbój siłowy – czyli kombinacja trzech ćwiczeń: przysiadu ze sztangą, wyciskania sztangi leżąc na ławce poziomej i martwego ciągu. Są to najbardziej podstawowe ćwiczenia przy rozwijaniu masy i siły mięśniowej. Nie ma chyba lepszego sposobu na sprawdzenie swoich siłowych możliwości niż podejście do bojów w tym zestawie. Te techniczne, wielostawowe i wymagające olbrzymiego wysiłku ćwiczenia, są zawsze tematem dyskusji na salach treningowych i siłowniach. Stały się wyznacznikiem siły i prestiżu właścicieli przypisujących sobie najlepsze wyniki. Bez znaczenia jest Twoja przynależność do dyscypliny: kulturysta, crossfiter, strongman czy trójboista. Możesz startować w dwuboju olimpijskim, trenować judo lub zapasy…zawsze punktem wyjściowym będzie ile dasz radę wycisnąć, przysiąść czy podnieść w „martwym”. Dlatego dodaliśmy do oferty naszego sklepu nowy wzór treningowej koszulki kompresyjnej, który będzie pewnego rodzaju hołdem dla tych właśnie sprawdzianów. Rashguard Squat, Deadlift, Bench to model stworzony z lekkiego a zarazem bardzo wytrzymałego i szybko schnącego materiału (DRY.EXPERT). Posiada płaskie szwy nie podrażniające skóry, kompresję wspomagającą pracę mięśni i anatomiczne dopasowanie. To wszystko najwyższej jakości za świetną cenę. Taka kombinacja cech technicznych rashguarda, powinna być wystarczają do podjęcia decyzji o jej zakupie. Nie zapomnieliśmy jednak o stronie wizualnej i przygotowaliśmy projekt gotowy na każdy trening. Szary rashguard pasujący praktycznie do każdego zestawu spodenek i butów. Granatowe, konkretne, duże napisy na froncie, żeby każdy wiedział po co przyszedłeś na trening. Na plecach żeliwny talerz z literami SDB (Squat, Deadlift, Bench). Grafika bocznych pasów optycznie zmniejszy Twoją talię. Jeśli nie wiesz jaki rozmiar koszulki termoaktywnej wybrać skontaktuj się z nami, a personel naszego sklepu chętnie pomoże w doborze odzieży dla Ciebie. Nie ma co dłużej czekać. Pakuj sportową torbę POUNDOUT i leć bić kolejne rekordy na treningach i zawodach!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-05-31

Powerlifting

Produkcja godna każdego trójboisty! W końcu coś nie w czarnym kolorze. Koszulka która mega sprawdza się na treningu. Bez względu czy to wyciskanie na ławce, przysiady czy martwy ciąg. Dobrze przylega i nie przeszkadza w ćwiczeniu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Rashguard SQUAT DEADLIFT BENCH SUB-SKIN tech.

Rashguard SQUAT DEADLIFT BENCH SUB-SKIN tech.

Szaro niebieski męski rashguard wpadający w srebrny. Trójbojowe przesłanie Squat, deadlift, bench czyli przysiad, martwy ciąg i wyciskanie leżąc. Hasło na koszulce termoaktywnej przyświeca także osobom ćwiczących crossfit. Koszulki kompresyjne używane są też do biegania, oraz sportów i sztuk walki np. mma czy bjj. Rób formę w rashguardach z technologią DryExeprt i czuj się dobrze cały trening.

30 innych produktów w tej samej kategorii: