Koszulka Jersey Dual Mesh UNIT Zobacz większe

Poundout

Koszulka Jersey Dual Mesh UNIT


Nowy

Wysokiej jakości siateczka w amerykańskim stylu, czarny korpus z lamówkami i wstawkami moro po bokach bokserki to męska koszulka Jersey Dual Mesh z najwyższej jakości siatki. Bokserka męska to dobry wybór jako ubranie na co dzień lub bezrękawnik na siłownię. Charakteru dodaje jej design, numer 85 na froncie i plecach koszulki, jednoznacznie budzi spojrzenia ze sportem. Nudne koszulki!? Nie u nas!

Więcej szczegółów

- 100% poliester

- Najwyższa jakość wykonania

- Nadruki na koszulce wykonane są metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Unikatowe wzornictwo

- Obhaftowany emblemat z logo Poundout Gear pod szyją

- Połączenie najlepszej jakości dwóch materiałów meshowych

- Odprowadza wilgoć ze skóry na zewnątrz koszulki

- Swoboda ruchów i przewiewność

- Dodatkowa naszywka na przodzie u dołu

- Tasiemki na zszyciach paneli bocznych

- Dopracowana w najmniejszych detalach

 Ciekawe jak wielu z Was zastanawiało się nad historią nazewnictwa męskiego bezrękawnika. Być może w pierwszym momencie kojarzył się raczej z koszulką męską na ramiączkach wojskową, a zatem z męską garderobą. Ponadto, idąc tym tropem, tank może kojarzyć się z angielskim słowem czołg i ciągłym gorącem silnika, smarami w połączeniu z upalnym latem i potem mechaników stanowi idealną garderobę mechaników zajmujących się tymi maszynami. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że tank topy, to pierwsze kostiumy kąpielowe i to do tego dla kobiet. Poza tym, nie były to jakieś zwyczajne stroje, niszowego projektanta mody, nikomu szerzej nieznanego, a pierwsze tego typu kostiumy kąpielowe, które stały się bardzo znane dzięki temu, że po raz pierwszy, szerokiej publiczności zostały przedstawione dzięki brytyjskim pływaczkom, które wystąpiły w kostiumach kąpielowych bez rękawków na olimpiadzie w 1912 roku.

 Okazuje się również, że słowo "tank", będące składową nazwy tank top nie pochodzi od śmiercionośnej maszyny czyli czołgu, a potocznej nazwie, dla basenu, który tak był nazywany przez Brytyjczyków na początku wieku dwudziestego. Był to pierwszy strój pozwalający na opalanie większej powierzchni ciała, biorąc pod uwagę to, że do tamtej pory wszystkie zakrywały większość ciała, oprócz kończyn, można powiedzieć, że była to rewolucja. Lekki i przewiewny strój, stał się legendą i zaczął być również używany przez mężczyzn, do tego stopnia, że potem został kojarzony z przewiewnością i swobodą ruchów i zaabsorbowany został np. jako strój na siłownię, koszulka faktycznie daje niesamowity komfort podczas treningu.

 W naszym sklepie z odzieżą militarną w swojej ofercie mamy bohatera tej historii, o podobnych cechach. Najnowsze technologie wytwarzania militarnych koszulek na ramiączkach, które zastosowaliśmy dają pełen komfort, w najtrudniejszych nawet warunkach. Jak widać, co do samego początku historii bezrękawników można mieć wątpliwość czy są związane z militariami, na pewno są związane ze sportem, ale wystarczy prześledzić nieco kolejne lata i dekady historii ciuchów taktycznych żeby przekonać się jak szeroko były używane przez armie wielu krajów świata w tym Stanów Zjednoczonych i Trzeciej Rzeszy. Ponadto po nadaniu im elementów moro na stałe zostały związane z koszulkami militarnymi, przy jednoczesnym przeznaczeniu ich do celów sportowych, szczególnie polecamy go osobom, które potrzebują wyjątkowej wentylacji oraz swobody ruchów, które gwarantuje nasza bokserka męska jersey dual mesh unit.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2021-03-21

Super materiał

Polecam tą bokserkę każdemu znudzonemu zwykłymi koszulkami na siłownię

Oceń 
2019-05-29

Awsome!

Miałem już podobną koszulkę na ramiączkach innej firmy i lubiłem ten krój, ale tamta była po prostu zwykłym bezrękawnikiem. Jak zobaczyłem jak to od Poundouta jest odszyte, materiał i w ogóle wykończenie to musiałem zamówić! Jakość niesamowita. Pomocna obsługa i szybka przesyłka. Bardzo polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Koszulka Jersey Dual Mesh UNIT

Koszulka Jersey Dual Mesh UNIT

Wysokiej jakości siateczka w amerykańskim stylu, czarny korpus z lamówkami i wstawkami moro po bokach bokserki to męska koszulka Jersey Dual Mesh z najwyższej jakości siatki. Bokserka męska to dobry wybór jako ubranie na co dzień lub bezrękawnik na siłownię. Charakteru dodaje jej design, numer 85 na froncie i plecach koszulki, jednoznacznie budzi spojrzenia ze sportem. Nudne koszulki!? Nie u nas!