T-shirt POWERLIFTING

  • Stan magazynowy: Dostępny
T-shirt męski Powerlifting to najwyższej jakości bawełna i nadruk. Sportowa koszulka o dopasowanym w górze torsu kroju dla wszystkich tych dla których trójbój siłowy jest istotnym elementem codzienności. Seria Powerlifting to odzież i ubrania nie tylko na siłownię, to także dość minimalistyczna, ale jednoznaczna stylówka dzięki której możesz utożsamiać się z trójbojem siłowym, gdy jesteś poza salą.
  • 89,00 zł


  • 100% bawełny
  • Najwyższa jakość wykonania
  • Nadruk z przodu i z tyłu
  • Unikatowe wzornictwo
  • Naszywka z przodu u dołu oraz na rękawie


T-shirt Powerlifting - męska koszulka na siłownię

 Koszulka na siłownię i na co dzień z motywem Powerlifting to spełnienie marzeń wielu fanów trójboju siłowego. W jednym krótkim słowie "powerlifting" odnaleźć można 3 królewskie ćwiczenia tj. przysiady, martwe ciągi oraz wyciskanie sztangi leżąc. Absolutne podstawy potężnej siły i atletycznej sylwetki. Wiedząc to doskonale przygotowaliśmy koszulkę na siłownię z właśnie takim napisem, zawierającym w sobie postać przysiadającego trójboisty. Właśnie to sprawia że wzór ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla ćwiczących ten piękny sport. Co więcej, mamy w asortymencie naszego sklepu online więcej odzieży na siłownię z tym wzorem, a nie tylko t-shirt Powerlifting.  Wystarczy poszperać w innych kategoriach i znajdziesz szeroki asortyment dla fanów trójboju siłowego.

Powerlifting na koszulce bawełnianej 

 Nasza koszulka Powerlifting wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny. Do tego uszyta jest w Polsce z uwzględnieniem sportowej sylwetki naszych atletycznych klientów. Minimalistyczny, ale tak wiele mówiący wzór pozwala nosić ją w różnych miejscach i przy różnych okazjach bez zbytniego wybijania się z tłumu. Niezmiennie jakość koszulki na trening pozostaje jak zawsze najwyższa, jak to w Poundout!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha