Stroje rowerowe personalizowane

Kolejne personalizowane ubrania w ofercie naszej szwalni to koszulki i stroje rowerowe. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w szyciu najwyższej jakości odzieży wspomagamy naszymi strojami także drużyny na dwóch kółkach!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Stroje rowerowe i koszulki z polskiej szwalni - męskie, damskie i dziecięce

Stroje rowerowe męskie i damskie są nieodłącznym elementem ubioru każdego dorosłego kolarza – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Właściwie dopasowane spodenki i koszulka to gwarancja komfortu i swobody ruchów podczas jazdy, ale i bezpieczeństwa. Wybierając stroje rowerowe z własnym nadrukiem, masz możliwość wyróżnić swój zespół, a także zareklamować sponsorów. Chcesz, aby Twoja drużyna nie wyglądała tak, jak inne? Napisz do nas, posiadamy dział graficzny który przekuje Twój pomysł w projekt na odzieży. Nasza szwalnia oferuje także stroje i koszulki rowerowe dla dzieci.

Stroje i koszulki rowerowe z własnym nadrukiem - odzież na rower z własnym wzorem i logo

Szukasz stroju rowerowego z własnym wzorem i logo, który nie tylko okazale wygląda, ale i ochroni Twoje ciało przed ewentualnymi urazami? W naszej szwalni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy wysokiej jakości koszulki i pełne stroje rowerowe z własnym nadrukiem. Niezależnie od tego czy Twój team zawodowo jeździ na rowerze czy jesteś przedstawicielem amatorskiej drużyny sportowej – w naszej szwalni zamówisz profesjonalną odzież kolarską. Stroje rowerowe, które proponujemy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów od polskich producentów. Zamawiając u nas odzież na rower z własnym nadrukiem, masz gwarancję, że wybrany przez Ciebie wzór będzie idealnie dopasowany do preferencji Twojej drużyny.

Drużynowe stroje i koszulki na rower - personalizowane stroje kolarskie, polski producent

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagającym sportem jest kolarstwo. Z tego względu nasze personalizowane stroje drużynowe i koszulki na rower dopracowane są wraz z wieloletnimi zawodnikami sportów rowerowych. Jako polski producent strojów, dopracowaliśmy skład i krój tak, aby zapewniały optymalny poziom wentylacji potrzebnej podczas treningu lub zawodów. Dzięki temu masz pewność, że nawet długa trasa na dwóch kółkach nie będzie problemem dla żadnej osoby z Twojej drużyny.

Nasza odzież to:

wysokiej jakości polskie materiały odporne na uszkodzenia;

odpowiednio dopasowany krój;

pełna swoboda ruchów ;

system termoaktywny zarówno w koszulce, jak i spodenkach;

opcja indywidualnej personalizacji wzoru na całej powierzchni stroju.

Stroje kolarskie na zamówienie 

 Bardzo istotne jest, że wszystkie nadruki wykonujemy metodą sublimacji. Dzięki temu wybrany przez Ciebie wzór utrzyma się na powierzchni materiału dożywotnio. Nawet wieloletnie użytkowanie nie wpłynie negatywnie na jej wygląd. Jako producent strojów rowerowych z własnym nadrukiem tworzymy odzież sportową z myślą zarówno o profesjonalnych kolarzach, jak i amatorach. Jeśli chcesz złożyć zamówienie w naszym serwisie, masz pewność, że zrobisz to w przystępny sposób i otrzymasz pełne wsparcie graficzne. Dzięki temu wszystkie zamówione stroje rowerowe dla dzieci, męskie, a także damskie będą wyróżniać się na rowerzystach w dokładnie taki sposób jaki sobie wymarzyłeś. Wypełnij krótki formularz, opisz swoje preferencje i sprawdź szybko przygotowany przez nas projekt.