Stroje do piłki ręcznej personalizowane

Personalizowane stroje do piłki ręcznej z własnym nadrukiem to oferta skierowana do amatorskich i zawodowych drużyn dbających o wizerunek i wysokiej jakości, funkcjonalną odzież do gry.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Stroje do piłki ręcznej z własnym nadrukiem

Piłka ręczna to dynamiczny i intensywny sport, który wymaga od zawodników dużej ekspresji i wytrzymałości. Wybierając tę aktywność, warto zadbać o to, aby odzież umożliwiała pełną swobodę ruchów, a jednocześnie cechowała się wysoką trwałością. Odpowiednio dopasowane stroje do piłki ręcznej to ważny element, wpływający na grę każdej drużyny piłki ręcznej. W szwalni marki Poundout znajdziesz stroje do piłki ręcznej, przystosowane do potrzeb szczy-piornistów. Wybierając ubrania z naszej oferty, zyskujesz najwyższej jakości materiały i dowolność w personalizacji, która umożliwi drużynie wyróżnienie się na boisku i zaprezentowanie barw klubowych oraz sponsorów. Wszystko to dostępne jest w atrakcyjnych cenach.

Personalizowane stroje do piłki ręcznej z własnym nadrukiem, logo lub dowolnym wzorem 

Kupując nasze personalizowane stroje do piłki ręcznej z własnym nadrukiem, zyskujesz:

Najwyższej jakości, techniczne materiały;

Idealne dopasowanie stroju do każdego typu sylwetki zawodnika;

Ubrania od jednego z najlepszych polskich producentów;

Wysoki poziom wytrzymałości strojów na długie lata;

Gwarancję wygody i komfortu, nawet podczas bardzo intensywnych rozgrywek.


Koszulki do piłki ręcznej, spodenki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria sportowe uszyjesz w naszej szwalni na zamówienie. Jeśli zależy Ci, aby Twój zespół zyskał najwyższy poziom komfortu podczas treningu lub meczu, trafiłeś doskonale! Personalizowany strój umożliwia identyfikację zawodnika z klubem lub wybór dowolnego wzoru, pasującego do indywidualnego gustu drużyny. Na kostiumach do piłki ręcznej możesz przykładowo umieścić takie elementy jak:


Logo i nazwę klubu;

Imię i/lub nazwisko zawodnika;

Logo sponsorów klubowych;

Inne, dowolnie wybrane nadruki. 

Jeśli chcesz, aby Twoja drużyna wyróżniała się profesjonalizmem na tle innych to zainwestuj w indywidualne stroje.  Wszystkie nadruki realizujemy metodą sublimacji. Dzięki temu grafika utrzymuje się przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Oferujemy także wsparcie graficzne, wykonujemy wzory zgodnie z Twoimi wskazówkami.