Stroje siatkarskie personalizowane

Nasza szwalnia to także stroje na zamówienie. Jedną z oferowanych pozycji są stroje siatkarskie z własnym nadrukiem, dzięki czemu drużyny mogą posiadać strój z indywidualnym wzorem i logo. Nasi graficy chętnie przygotują darmowy projekt dla Twojego teamu.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Stroje siatkarskie z własnym nadrukiem - strój z Twoim wzorem i logo

Stroje siatkarskie z własnym nadrukiem to świetny wybór zarówno dla profesjonalnych drużyn, jak i dla amatorskich teamów. Prowadzisz własną drużynę siatkarską? Chcesz, aby Twoi zawodnicy wyróżniali się na boisku i na odpowiednim poziomie reprezentowali Waszych sponsorów? A może chcesz zapewnić im maksimum komfortu podczas rozgrywki? Jeśli tak, mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wysokiej jakości strój siatkarski z Twoim wzorem i logo jest teraz na wyciągnięcie ręki! Zamawiając stroje do siatkówki z własnym nadrukiem, nie tylko zwiększasz morale swoich zawodników, to także dbanie o wizerunek drużyny. Nasza szwalnia oferuje wysokiej jakości wyroby, które gwarantują pełną swobodę ruchów i wygodę.

Nasze stroje siatkarskie z własnym wzorem to:

wysoka jakość wykonania;

odporność na uszkodzenia;

wieloletnia trwałość wykonanych nadruków;

elastyczność;

atrakcyjne ceny.

Stroje siatkarskie z Twoim wzorem - stroje męskie, damskie i dziecięce

Jeśli pragniesz stworzyć niepowtarzalną identyfikację wizualną swojego zespołu, warto zdecydować się na stroje siatkarskie z własnym wzorem. Jako polski producent gwarantujemy, że stroje dla siatkarzy są optymalnie przystosowane do zawodników pod każdym względem. Wiemy, jak ważny jest komfort, dlatego zarówno koszulki jak i spodenki wykonane są z odpowiednich mieszanek materiałów, optymalizujących zachowanie stroju na ciele podczas gry. Stroje siatkarskie z Twoim wzorem zamówisz, otrzymując możliwość otrzymania darmowego projektu od naszych grafików. Wystarczy, że uzupełnisz formularz i opiszesz swoje preferencje, co do wyglądu i kolorystyki. Po wysłaniu formularza przystępujemy do realizacji projektu graficznego. Stroje siatkarskie męskie, damskie i dziecięce produkujemy z zachowaniem najwyższego poziomu dokładności. Dzięki temu finalny produkt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających drużyn.

Strój do siatkówki plażowej - stroje prosto ze szwalni

Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko to możliwe. Oprócz tego nadruki wykonujemy metodą sublimacji, co przekłada się na ich wieloletnią trwałość. Produkujemy najróżniejsze stroje dla wielu teamów z Polski i z zagranicy. Jeśli interesuje Cię strój do siatkówki plażowej, także możesz na nas liczyć. Zapraszamy do kontaktu.