Stroje piłkarskie personalizowane

Personalizowane stroje piłkarskie z własnym nadrukiem dostępne na zamówienie. Dla dorosłych i dla dzieci. Nasza szwalnia oferuje profesjonalne wykonanie indywidulanych wzorów i projektów zarówno dla amatorskich klubów jak i profesjonalnych drużyn piłki nożnej.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Stroje piłkarskie stanowią ważny element wyposażenia każdej drużyny. Odpowiednio dobrana odzież piłkarska to doskonała możliwość łatwego odróżnienia od siebie zawodników przeciwnych drużyn na boisku. Stanowi to wartość zarówno dla samych zawodników, kibiców, a także sponsorów. Warto zainwestować w profesjonalne kostiumy sportowe dla piłkarzy, zyskując pełną wygodę podczas treningów i ważnych rozgrywek.

 Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem - szwalnia strojów do piłki nożnej

Chcesz nosić ubrania, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i zabezpieczą ciało przed przegrzaniem? A może pragniesz stworzyć indywidualne kostiumy klubowe dla swojej drużyny? Od lat nasza szwalnia produkuje stroje piłkarskie z własnym nadrukiem zamawiającego. Dowolny wzór, możliwość naniesienia dowolnego logo na stroje to atuty naszej szwalni.

Stroje z własnym logo i wzorem dla Twojej drużyny - termoaktywny strój piłkarski na zamówienie

Prowadzisz amatorską lub zawodową drużynę, a może trenujesz grupę młodych piłkarzy? Personalizowane kostiumy klubowe dla sportowców dostępne są u nas na zamówienie, wymyśl dowolny wzór, który przygotuje na Twoje życzenie nasz grafik. Wiemy, jak wentylacja ciała jest istotna podczas codziennych treningów i meczy. Z tego względu nasze termoaktywne stroje piłkarskie spełniają wszelkie normy dotyczące termoizolacji, ochrony oraz odprowadzania ciepła i potu z powierzchni ciała. Dzięki temu nawet najbardziej intensywna rozgrywka nie będzie stanowić przeszkody, a zawodnicy zyskają 100% wygodę i swobodę ruchów.

Personalizowane stroje piłkarskie - amatorskie i profesjonalne drużyny piłki nożnej

Personalizowane stroje piłkarskie tworzymy z najlepszych technicznych materiałów dbając tak samo o drużyny amatorskie jak o zawodowe. Zamów stroje piłkarskie dla swojej drużyny w Poundout i sprawdź, co zyskasz:

●      Wytrzymałe materiały na długie lata;

●      Regularny krój, dopasowujący się do sylwetki każdego zawodnika;

●      Nowoczesne systemy utrzymujące odpowiednią temperaturę ciała;

●      Indywidualnie spersonalizowane ubrania dopasowane do charakteru klubu.

 
Nadruki wykonywane są metodą sublimacji, dzięki czemu utrzymują się na odzieży bez względu na częstotliwość jej użytkowania. Jako producent strojów piłkarskich tworzymy odzież z myślą o zawodowych piłkarzach, którym zależy, na wyróżnieniu się na boisku i 100% komforcie i funkcjonalności podczas rozgrywek.

Stroje piłkarskie na zamówienie dla dorosłych i dzieci - własny strój to marzenie chłopców

Proces składania zamówienia na indywidualne stroje piłkarskie jest lekki, szybki i niezwykle prosty. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie i opiszesz swoje potrzeby. Wybierz stroje piłkarskie męskie i damskie dla dorosłych oraz wersje dla dzieci. Strój do piłki nożnej z logo własnej drużyny to marzenie chłopców z każdego boiska. Stwórz wyjątkową identyfikację wizualną dla swojej drużyny niezależnie od wieku i płci.