T-shirty męskie T-PRO – jak dobre są nowe koszulki w sklepie Poundout!?

 T-shirty męskie T-PRO – jak dobre są nowe koszulki w sklepie Poundout!?

T-PRO to nowy produkt w ofercie naszego sklepu, niektórzy dowiedzieli się o nim z przecieków już ponad rok temu. Produkty były testowane przez niektórych naszych zawodników, przez co rzucały się w oczy jako nowe, niedostępne nigdzie wzory. Mieliśmy bardzo dużo zapytań o te wzory. Dlaczego trwało to tak długo!? Dlatego, że poszukiwaliśmy i testowaliśmy najlepsze rodzaje i mieszanki materiałów, po to żeby móc z dumą powiedzieć, że to kolejny dobry i zaawansowany technologicznie produkt naszej marki. Znając upodobania i preferencje naszych klientów postawiliśmy sobie kilka wysokich poprzeczek, które były dla nas absolutnym warunkiem rozpoczęcia procesu produkcyjnego, rozpoczętego po wielu próbach, sprawdzianach i testach.

T-PRO – t-shirty do chodzenia na co dzień, które świetnie spisują się także na treningu

Koszulki T-PRO przeznaczone są do co dziennego użytkowania, ale jesteśmy w pełni świadomi, że wielu naszych klientów doceniając wygodę odzieży i materiały, których używamy nawet do co dziennego street wearu, chętnie używa ich do treningu. Więc pierwszym warunkiem był kompromis, znakomita koszulka do noszenia do jeansów czy dresów oraz świetnie sprawdzająca się także do treningu.

T-PRO, szybkoschnąca tkanina koszulek na lato i zimę

Poszukiwaliśmy mieszanki materiałowej która wykluczy problem widoczności potu na t-shircie, niezależnie od jego koloru. Wiemy, że wielu z Was nosi głównie czarne bawełniane t-shirty latem, bo nie widać na tym kolorze mokrych plam tak jak na kolorowych modelach. T-pro w zamyśle miał likwidować ten problem i likwiduje go! Niezależnie od koloru, pot na materiale jest niewidoczny, ponadto tkanina jest szybkoschnąca co poprawia komfort osoby noszącej T-PRO, ponieważ odmiennie od bawełny ten materiał sprawia, że pot się nie gromadzi tylko jest wydalany przez odparowywanie poza koszulkę. T-pro jest przeznaczony na każdą porę roku!

Pełna swoboda ruchu w T-PRO

Pełna swoboda ruchu, to idea przyświecająca nam od początku istnienia marki, czyli od 2012 roku! Każdy produkt jest robiony z myślą o tym, dlatego przy T-PRO nie mogło tego zabraknąć! Obrót ciała w każdą stronę, skok, zarzut, podrzut, martwy ciąg, ciężki przysiad czy wyciskanie hantli. Zabawa w parku linowym, czy cokolwiek innego-w T-PRO czujesz pełną swobodę ruchów, jak gdybyś nie miał nic na sobie.

Dopasowanie do górnej części sylwetki

Wielu z naszych klientów to różnego rodzaju atleci, kulturyści, trójboiści, ciężarowcy, crossfitterzy, zawodnicy mma czy bjj. Sporty te sprawiają, że mamy wysportowane sylwetki, dlatego nasze koszulki są idealnie skrojone-tak aby być dopasowanym do górnej części sylwetki, eksponując obręcz barkową, klatkę i plecy-przy jednoczesnej gwarancji pełnej swobody ruchu i komfortu wynikającego z dodania do t-shirta mieszanki elastanu, dzięki czemu uzyskaliśmy elastyczną tkaninę pozwalającą na taki komfort. Dół t-shirta jest standardowy-podobnie jak w klasycznych t-shirtach bawełnianych.

Płaskie szwy dla jeszcze lepszego samopoczucia!

Dobre samopoczucie przez odczuwanie komfortu to kolejne zrealizowane założenie. Nie tylko krój, nie tylko materiał ale i najmniejsze detale! T-shirty są szyte ręcznie, na specjalnych maszynach do szycia płaskich szwów, to jest gwarant nie odczuwania szwów podczas noszenia koszulek t-pro.

Ciekawe grafiki na całej powierzchni koszulek T-PRO

Nasi klienci często chwalą nas za ciekawy desing naszej odzieży. Dziękujemy za każdą wiadomość i wskazówkę od Was! Kolejna poprzeczka to możliwość zrobienia grafik na całej powierzchni t-shirta. T-shirty T-PRO oprócz nadruków na całej powierzchni, miewają elementy grafik także na kołnierzykach!