Legginsy męskie 3/4 – nowość w naszym sklepie online!

 Legginsy męskie 3/4 – nowość w naszym sklepie online!

Legginsy męskie o długości trzy czwarte to forma pośrednia między długimi legginsami, a krótkimi, zwanymi często spodenkami kompresyjnymi. Taka przejściowa forma jest fajnym urozmaiceniem w naszych szafach, a także spełnia zadania tak dobrze jak dłuższe spodnie termoaktywne, nie ustępując im funkcjonalnością.

getry męskie trzy czwarte białe

Getry trzy czwarte – dlaczego na siłownię?

Dla osób trenujących na siłowni, getry męskie 3/4 są sposobem na wyeksponowanie ciężko trenowanych łydek. Legginsy na siłownię, zależnie od wzrostu odkrywają połowę lub jeszcze większą część łydek, dzięki czemu oprócz większej ekspozycji, można lepiej przyjrzeć się pracującemu mięśniowi. Dla kogo innego posiadanie tych getrów, może być motywacją do treningu tej partii mięśniowej.

legginsy męskie 3/4 czarne

Legginsy 3/4 – nie tylko na siłownię

Termoaktywny materiał, płaskie szwy, perfekcyjnie dopasowanie-wszystko tak jak być powinno. Legginsy 3/4 można nosić samodzielnie lub pod spodenkami, zależnie od preferencji i potrzeb. Doskonale trenuje się w nich latem, super sprawdzają się zimą, nie tylko do trenowania ale też jako pierwsza warstwa pod spodnie-niektórzy chcą chodzić w długości trzy czwarte na dłuższe zimowe spacery, wiedząc, że łydka jako najbardziej zaangażowany i mocno pracujący mięsień jest i tak nagrzana, dlatego nie koniecznie musi być wspomagana dodatkową warstwą materiału. Legginsy trzy czwarte są używane także do treningów sztuk walki jak mma czy brazylijskie jiu jitsu. Często można je także zobaczyć u mężczyzn podczas biegów OCR czy zwykłego codziennego biegania.

Zapraszamy do naszego sklepu sportowego online!

Legginsy 3/4 męskie, są wykonane na podstawie niezawodnego kroju naszych standardowych getrów męskich. Wejdź na nasz sklep sportowy online i sprawdź LEGGINSY MĘSKIE aby trenować od teraz w najwyższym komforcie, dobrym samopoczuciu ciesząc się lekkością i pełną swobodą ruchów!