Saszetka na biodra wielokomorowa DARK NAVY Zobacz większe

Poundout

Saszetka na biodra wielokomorowa DARK NAVY


Nowy

Pojemna o szerokim zastosowaniu saszetka nerka na pas!

Więcej szczegółów

- Materiał 100% poliester

- 4 komory

- Gumka z logo POUNDOUT GEAR z przodu saszetki

- Kieszeń na komorze przedniej oraz komorze głównej na "plecach" saszetki

- Regulowany wzmacniany pasek łączony mocną klamrą

 W naszym sklepie z odzieżą sportową i odzieżą wojskową wielokrotnie proponowaliśmy ubrania wojskowe koloru khaki albo moro, natomiast nerką wojskową pragniemy nawiązać do żołnierzy służących na morzu, to jest marynarzy. Tym samym proponujemy saszetkę na biodra koloru używanego do produkcji strojów wojskowych dla marynarzy, to znaczy z kamuflażem morskim. Mając siedzibę w mieście portowym, możemy na ten temat powiedzieć nieco więcej, choć sami nie pływamy, gdyż mamy inną pasję jaką jest wytwarzanie najlepszej jakości strojów militarnych, to jednak czerpiemy inspirację od różnych profesjonalistów swojego fachu. Ich profesja łączy się z poświęceniem, odizolowaniem się od reszty ludzi, dostrzegamy to, że walczą z własnymi słabościami w inny sposób niż osoby mieszkające i pracujące na lądzie. Na co dzień borykają się z tęsknotą za bliskimi, ograniczeniami związanymi z możliwością przemieszczania się, ponieważ długie rejsy nie pozwalają im na podstawowe, z punktu widzenia osób mieszkających na lądzie aktywności, takie jak spacer czy bieganie po stałym lądzie. W dodatku należy również pamiętać o tym, że marynarze pływający na okrętach, szczególnie podczas konfliktów żyją w strachu przed zatopieniem i straszną śmiercią. Ich praca łączy się z wieloma trudnymi do wyobrażenia sobie na lądzie wyrzeczeniami, stąd często są to ludzie z bardzo silnymi charakterami. Mając na względzie to, żeby nasze produkty nawiązują i przypominają o konieczności ich podejmowania co dzień proponujemy wojskową saszetkę na biodra w kolorze kamuflażu morskiego. Dzięki wyporności wody, która daje ogromną siłę, statki i okręty są w stanie przewozić, nie porównywalną z żadnymi innymi środkami transportu ilość ładunku. Cel zmaksymalizowania ilości transportowanych dóbr czyli w tym przypadku rzeczy, legł u podstaw stworzenia naszej wielokomorowej saszetki na biodra Dark Navy. Polecamy ją szczególnie wielbicielom silnego charakteru, oraz wszystkim tym, którzy szanują siebie i ludzi posiadających powyżej opisane cechy.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-06-26

Nerka

Potrzebowałem większej saszetki na biodra niż standardowa. Mam sporo do noszenia: portfel, dokumenty i klucze od 2 aut (prywatne i firmowe), klucze od mieszkania, 2 telefony i czasem coś jeszcze dodatkowego. Noszenie plecaka ze sobą mija się z celem, a wszystko to muszę mieć "przy tyłku". Kieszenie już dawno przestały być wystarczające... No i trafiłem na tą i muszę przyznać, że jestem mega zadowolony. Praktycznie wszystko mieści się w głównej komorze, a jeszcze zostają dodatkowe opcje. Chyba każdy znajdzie kieszonkę na miarę swoich potrzeb. Super opcja patki naszytej na górze nerki. Ja używam do przytrzymania zwiniętych dokumentów lub rękawiczek. Wszystko zabrane ze sobą, a ręce wolne do działania. Super materiał i kolor. Czapki z głów za ten produkt!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Saszetka na biodra wielokomorowa DARK NAVY

Saszetka na biodra wielokomorowa DARK NAVY

Pojemna o szerokim zastosowaniu saszetka nerka na pas!