Saszetka na biodra wielokomorowa kamuflaż

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Pojemna męska nerka na biodra w kamuflażu o szerokim zastosowaniu i dużej pojemności. Wielokomorowa o wzmocnionym pasie i mocnej klamrze wojskowa saszetka na pas mieści w sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i dodatkowe akcesoria. Kliknij i sprawdź dokładny opis wewnątrz!
  • 119,00 zł
  • 83,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł

  • Materiał 100% poliester
  • 4 komory
  • Gumka z logo Poundout Gear z przodu saszetki
  • Kieszeń na komorze przedniej oraz komorze głównej na "plecach" saszetki
  • Regulowany wzmacniany pasek łączony mocną klamrą

Wojskowa saszetka na biodra moro - nerka w kamuflażu

 Specjalizując się w odzieży militarnej, wiemy jak istotna dla niej jest funkcjonalność. Wiemy jak istotne jest, żeby najbardziej potrzebne rzeczy były pod ręką. W przypadku wojskowej saszetki na biodra moro, ważna jest pojemność, ilość komór i kieszeni. Pomaga to w porządkowaniu przenoszonych rzeczy. W przypadku proponowanej przez nas nerki wojskowej na pas w kamuflażu, jest porządkowanie i odpowiednie ułożenie rzeczy, z których korzysta użytkownik. Inspiracją dla nas są stroje wojskowe, które są przemyślane i dobrze wykonane, również pod względem ilości kieszeni. Inspiracją są również sytuacje na polu walki, wybuchy pocisków artyleryjskich, moździerzowych, wystrzały broni krótkiej, długiej, momenty w których w ułamku sekundy decydują się losy żołnierzy nie sprzyjają poszukiwaniu, magazynka z amunicją, granatu, bandaża i tym podobnych. Akcesoria wojskowe są projektowane tak, aby ich użytkownik był w stanie w prosty sposób dobyć którąś z wyżej wymienionych rzeczy i z niej jak najszybciej skorzystać przy użyciu jak najmniejszej ilości swojej koncentracji, która w momentach krytycznych jest skupiona na najważniejszych bodźcach mogących uratować życie.


Funkcjonalna nerka militarna na na biodra męska w kamuflażu

 Nasza propozycja czyli militarna męska nerka na biodra, ze swoją odpowiednią ilością dobrze rozłożonych kieszeni (biorąc pod uwagę jej rozmiar) jest doskonałym rozwiązaniem przenoszenia ważnych rzeczy i trzymania ich zawsze pod ręką. Na co dzień ład i porządek w naszych rzeczach powoduje odciążenie naszej głowy bezsensownym szukaniem danej rzeczy po parę razy dziennie i pozwala na kierowanie tej energii i uwagi na rzeczy na prawdę ważne, które wiążą się z realizacją celów. Dodając gustowne moro podkreślamy, skąd czerpiemy inspirację, natomiast kierunek rozwoju, miejsca do których zabierzecie saszetkę na biodra w kamuflażu, co uznajecie za najważniejsze aby przenosić to w nerce zostawiamy Wam.

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować