Rękaw kompresyjny UNIT Zobacz większe

Poundout

Rękaw kompresyjny UNIT


Nowy

Najlepszej jakości armsleeve, rękaw kompresyjny

Więcej szczegółów

armsleeve rękaw kompresyjny

 - Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan) w którym poczujesz się jak w drugiej skórze!

-System zapobiegający zsuwaniu i przekręcaniu się rękawa (w górnej części antypoślizgowy pasek od wewnątrz)

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas treningu

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

- Cena za jeden rękaw

Nasz sklep online ze strojami wojskowymi ma w swojej ofercie również propozycję dla prawdziwych zawodowców, mianowicie rękaw kompresyjny na ramię (ang. armsleeve). Z początku przywodzący stare lata dziewięćdziesiąte, kiedy popularne były dresy z odpinanymi od całej reszty bluzy dresowej rękawki, najczęściej mocowane za pomocą zatrzasków, albo zamków błyskawicznych. Niektórzy posiadający dłuższą pamięć :) oraz bardziej sentymentalni wspomną z rozrzewnieniem stare czasy charakterystycznych kolorów dresów ortalionowych przywożonych z Europy Zachodniej i siłowni w piwnicach.

Czy stare czasy były dobre? Nie nam to oceniać. W naszym sklepie z ciuchami wojskowymi wierzymy, że należy korzystać z najnowszych zdobyczy techniki. Wierzymy, że rękaw kompresyjny na ramię, który jest odzwierciedleniem postępu w tej dziedzinie będzie doskonałą pomocą dla osób trenujących, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki. Dzięki swoim właściwościom, wspomaga prawidłowe napięcie mięśni i przepływ krwi. Nasz rękaw na przedramię stanowi doskonałe rozwiązanie dla elitarnej grupy profesjonalistów oraz dla osób, którym zależy na poprawieniu swoich wyników. Stworzony jest z materiału najwyższej jakości, a dzięki specjalnemu systemowi płaskich szwów nie podrażnia skóry. Proponowany rękawek na ramię jest rękawkiem termoaktywnym, dzięki czemu zachowuje odpowiednią temperaturę mięśni i wspomaga treningi na świeżym powietrzu, albo w miejscach, gdzie temperatura otoczenia różni się znacznie od ciepłoty ciała.

Wszystko powyższe połączone z gustownym kamuflażem sprawia, że jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z zakupu w naszym sklepie online.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Napisz opinię

Rękaw kompresyjny UNIT

Rękaw kompresyjny UNIT

Najlepszej jakości armsleeve, rękaw kompresyjny